Często piszemy o zwierzakach porzuconych i zdradzanych przez ich właścicieli, a to bardzo gorzki widok, widzieć smutne oczy zwierzęcia, które nie od razu rozumie, że właściciele, których tak bardzo kochał, po prostu oddali go na łaskę losu lub w najlepszym razie pozostawili w schronisku.

Ale są nie mniej trudne chwile, kiedy zwierzak zmuszony jest pożegnać się z właścicielem, którego już nigdy nie będzie mógł zobaczyć, ponieważ odejdzie.

foto: ux-ty

Taki bolesny moment pożegnania ze zwierzakiem jej brata sfilmowała dziewczyna o imieniu Michelle. Jej brat Ryan leżał w szpitalnym łóżku z podłączonymi do niego aparatami do sztucznego oddychania i innymi sprzętami medycznymi.

Jego pies Molly, ciemnobrązowy bokser, być może nigdy nie zrozumiała, dlaczego jej właściciel, Ryan, wyjechał na tak długo i nigdy nie wróci do domu.

Michelle doskonale o tym wiedziała i upewniła się, żeby zabrać psa, aby się pożegnać, ponieważ przez wiele lat byli do siebie tak przywiązani.

foto: ux-ty

Michelle podziękowała wszystkim za wsparcie i miłe słowa po opublikowaniu tych zdjęć w mediach społecznościowych. Pożegnanie z członkiem rodziny to zawsze męka. Dla psa jest to chyba również trudne, biorąc pod uwagę fakt, że psy uważają swoich właścicieli za najważniejszą istotę w ich życiu.

Główne zdjęcie: ux-ty