Pierścionek to nie tylko status, moda i akcesorium, to także amulet. Nawet jeśli jest to najprostszy pierścionek, może ci pomóc w życiu. To, że pierścionki i bransoletki pomagają chronić przed obcymi wpływami, było znane już w starożytności.

Całe nasze ciało przesiąknięte jest meridianami, a krążąca w nich energia wchodzi do nas głównie przez kończyny. W szczególności przez ręce. Pierścienie na rękach pełnią przede wszystkim funkcję ochrony przed obcą, nieproszoną energią. I już przez to pomagają zachować zarówno integralność, jak i zdrowie.

Astrologowie i palmiści twierdzą, że każdy palec jest powiązany z konkretną planetą i żywiołem. Jeśli nosisz pierścionki biorąc pod uwagę naturę planet i żywiołów, pierścionek ci pomaga.

Zakładając pierścień na kciuk, aktywujesz zmysłową percepcję świata. Dodatkowo przyciąga również pieniądze.

Ozdabiając palec wskazujący pierścieniem, aktywujesz Jowisza i żywioł mocy. Daje to pewność siebie i pomaga osiągnąć cele. Co więcej, nie tylko w pracy.

Palec środkowy (żywioł ziemi, planeta Saturn) - odpowiada za pamięć rodową. Na środkowym palcu musisz nosić odziedziczone pierścionki. Taki pierścionek na środkowym palcu wzmacnia człowieka, nawiązuje kontakt z twoją Rodziną. Pamiętaj, aby dać pierścionki swoim dzieciom. Nie tylko dziewczynkom, ale i chłopcom. Pomoże im to w życiu.

Pierścień na palcu serdecznym (żywioł powietrza, gwiazda Słońce) – inspiruje, aktywuje twórczą energię, pomaga w komunikacji. A jeśli założysz na palec serdeczny pierścionek podarowany przez bliskich, pomoże ci to poprawić relacje osobiste.

Pierścień na małym palcu (żywioł wody, planeta Merkury) wzmocni twoją sferę emocjonalną i pomoże nawiązać niezbędne kontakty. Dawaj swoim przyjaciołom pierścienie na małe palce.

Zróbmy pierścień bogactwa.

1. Weź dowolny pierścionek, ale twój własny jest lepszy.

2. Zapal świecę i przesuń pierścień dziewięć razy, aby płomień przeszedł przez pierścień.

3. „Koniec miesiąca, korona dziejów, jestem sługą Bożym (imię). Pierścień nie ma końca, moje bogactwo nie będzie miało końca. Amen."

Zaklinanie na pierścień do spełnienia życzeń.

1. Weź pierścionek z dowolnego metalu, lepiej, jeśli pierścień został podarowany lub przekazany krewnym. Nie ma znaczenia z kamieniem czy bez.

2. Schowaj pierścionek w motek włóczki.

3. Po zaklinaniu pierścionek należy założyć i spać z nim całą noc.

4. Gdy pierścień stanie się talizmanem, ochroni i przyniesie szczęście i dobrobyt.

„Ptak - sikora mieszkała za morzem, ptak - sikora gnieździła się, ptak - sikora znalazła w nim pierścień, przyniosła go do mnie, sługi Bożej (imię). Ozdabię się, ubiorę, będę użyteczna dla dobrych ludzi, wszystkie drzwi się przede mną otworzą, wszystkie tajemnice zostaną mi ujawnione, wszystko będzie zgodnie z moim pragnieniem. Amen."

Główne zdjęcie: kakao.im