Pary międzyrasowe od dawna nie są rzadkie w naszym świecie. W końcu wygląd nie jest najważniejszy w życiu rodzinnym. Aby zachować związek, ważna jest cierpliwość, wzajemne zrozumienie, zaufanie, umiejętność kompromisu. Ale takie pary na pewno się nie nudzą, zawsze jest coś do opowiedzenia i do podzielenia się. Mają też bardzo piękne dzieci!

Le Thu Phuong to dziewczyna z Wietnamu, ma dość trudny charakter. C Jay to pogodny, dobroduszny mężczyzna z Nigerii. Wydawałoby się, że to zupełnie inni ludzie, ale los wciąż ich połączył.

foto: laykni.com

Para spotkała się w parku, oboje spacerowali ze swoimi znajomymi. Młody człowiek podbił dziewczynę swoim charakterem, życzliwością i uważnością, nigdy wcześniej nie spotkała takich facetów.

foto: laykni.com

Le Thu przyznaje, że nie ma prostego charakteru, jest bardzo uparta i kapryśna, a jeśli coś wymyśli, to bez względu na wszystko idzie do końca. Ale Jay był w stanie dotrzeć do zimnego serca. Wykazał się cierpliwością i troską. „Pokazał mi, jak czuć się kochaą i pożądaną kobietą” — przyznaje dziewczyna.

foto: laykni.com

Dwa lata po poznaniu para pobrala się. Ślub odbył się w Nigerii, a oni mieszkają w Wietnamie, w ogromnym i przestronnym domu. Wkrótce w rodzinie urodziła się córka.

foto: laykni.com

„Ciąża to najlepszy okres w moim życiu. Z „żelaznej damy” zmieniłam się w zmysłową i romantyczną kobietę” – wspomina Phuong.

foto: laykni.com

Córka Phuong i Jaya jest niezwykłą pięknością, ma ciekawy wygląd, a rodzice często słyszą w jej kierunku wiele komplementów.

foto: laykni.com

Le Thu mówi, że są bardzo szczęśliwą rodziną, musieli wiele przejść: zarówno krytykę, jak i potępienie, ale to wszystko tylko zjednoczyło rodzinę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Życzymy tej wspaniałej rodzinie szczęścia i pomyślności!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com