Maleńkiego nowo narodzonego kotka pani Asia wzięła z ulicy. Od dawna marzyła o mruczącym, futrzanym przyjacielu. W drodze do domu od razu kupiła strzykawkę i mleko. Dzieciak był wyczerpany i głodny. Chętnie zjadł całe mleko, które dała mu pani Asia. Kobieta nazwała kota Cezarym.

Dzieciak pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem i jest gotowy do walki o życie. Zwłaszcza, że ​​ma teraz przybraną matkę. Kiedy sierściuch został przywieziony do nowego domu, jego oczy były nadal zamknięte, a pępowina wystawała z brzucha.

Dziecko płakało żałośnie i wołało matkę. Trzy psy, które mieszkały w domu pani Asi, przybiegły na ​​jego pisk. Powąchały kota i zaczęły go lizać. Jeden z psów o imieniu Zosia poczuł się jako jego matka. Od tego czasu, gdy tylko Cezary piszczy, jego nowi kudłaci przyjaciele natychmiast do niego biegną.

foto: foxsi

Dzieciak zawsze bał się, że jego przybrani rodzice go zostawią, ale pani Asia była z nim cały czas. Codziennie kot stawał się większy i silniejszy. Wkrótce otworzył oczy i wreszcie zobaczył, jak wyglądają jego nowi przyjaciele. Prawdopodobnie kot myślał, że psy to jego prawdziwa rodzina. Są przypadki, kiedy kocięta wychowywane z psami zaczynają czuć się jak pies. Cezary ma już miesiąc. Jest aktywnym i zdrowym kotem.

Główne zdjęcie: foxsi