Timberly Merritt z Messuri na chwilę zostawiła swoją małą córeczkę Remy jeżdżącą na rowerze po podwórku i weszła do domu po jedną rzecz, ale kiedy wróciła dziewczynki nigdzie nie było.

foto: newsbulk

Poszukiwania jej nie doprowadziły do niczego. W pobliżu nie było nic oprócz pola kukurydzy i lasu. W poszukiwania dziewczyny zaangażowała się również policja.

foto: newsbulk

Oprócz zaginionego dziecka, zaginął również ich pies, Yorkshire Terrier o imieniu Monty. Pies i dziecko zawsze i wszędzie byli razem.

foto: newsbulk

Dziecko prawdopodobnie zniknęło, gdy pies pobiegł i ukrył się w polu kukurydzy, a dziecko ruszyło za nim. Ryzyko było duże ze względu na dużą liczbę kojotów w okolicy.

foto: newsbulk

Niespodziewanie następnego dnia po 12 godzinach poszukiwań dziecko zostało odnalezione kilometr od domu, w polu. Mała dziewczynka została znaleziona śpiąca, a obok niej, przytulony, leżał ich pies pilnujący swojej małej właścicielki.

foto: newsbulk

Dziewczynka była zmęczona, głodna i miała gorączkę. Nie było żadnych poważnych obrażeń, najprawdopodobniej dzięki jej małemu, czworonożnemu obrońcy, który ani na chwilę nie opuścił swojej właścicielki.

Główne zdjęcie: newsbulk