Wszyscy znamy Julię Roberts jako popularną, utalentowaną i piękną hollywoodzką aktorkę. Ale oprócz udanej kariery aktorskiej Julia zrealizowała się w macierzyństwie.

foto: laykni.com

Gwiazda wychowuje troje dzieci: bliźniaczki, dziewczynkę Hazel Patricię i chłopca Finneas Waltera oraz najmłodszego syna Henry'ego Daniela Modera.

W tej chwili Hazel uczy się w prywatnej szkole w Los Angeles i jest wzorową uczennicą. Ponadto dziewczyna zdążyła już spróbować swoich sił w aktorstwie, zagrała w kilku filmach, ale marzy o zostaniu modelką.

foto: laykni.com

Jej brat bliźniak Finneas nie zdecydował jeszcze, kim zostanie, ale prawdopodobnie młodszy brat będzie śpiewał. Uczęszcza do szkoły wokalnej i wychodzi mu bardzo dobrze.

foto: laykni.com

Fani aktorki zawsze próbują zobaczyć twarze jej dzieci na przypadkowych zdjęciach, ponieważ Julia surowo zabroniła im zakładać konta w sieciach społecznościowych.

foto: laykni.com

Ale ostatnio mąż Julii Roberts, Daniel Moder, opublikował rzadkie rodzinne zdjęcie. „Słodka mamusia jest w centrum. Tak bardzo cię kochamy!” - podpisał zdjęcie Daniel.

foto: laykni.com

Aktorka również nie zignorowała Dnia Matki i podzieliła się wspaniałym zdjęciem z fanami.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com