7 lipca 2010 roku temu małżeństwu urodziły się piękne bliźniaczki. Ava Marie i Litz Rose urodziły się ślicznymi i zdrowymi dziewczynkami.

foto: interesnonam

To był jeden z najszczęśliwszych dni w ich życiu! Najstarszy syn pary cieszył się na równi z rodzicami!

foto: interesnonam

Jak każda matka, Jackie uważała swoje dzieci za najlepsze.

foto: interesnonam

Ale nie mogła sobie nawet wyobrazić, że siedem lat po urodzeniu jej dziewczynki zostaną uznane za najpiękniejsze dzieci na świecie!

foto: interesnonam

Dziennikarze jednogłośnie nazywają Klemensów rodziną modeli. Agencje na całym świecie walczą o prawo do współpracy z Marie i Rose, oferując lukratywne kontrakty.

foto: interesnonam

Starszy brat dzieci również zdobył swoją sławę, a patrząc na jego zdjęcie, jest jasne, dlaczego.

foto: interesnonam

Szczęśliwa mama mówi, że pierwsze oferty od agencji modelek zaczęły do ​​nich docierać, gdy maluszki miały zaledwie sześć miesięcy.

foto: interesnonam

Jednak w tym czasie Jaka była bardziej zainteresowana wychowaniem trójki dzieci, a wyjazdy na zdjęcia zajęłyby zbyt dużo czasu.

foto: interesnonam

7 lipca 2017 roku maluchy skończyły 7 lat. Mama dziewczynek dostrzegła w tej dacie coś „magicznego” – 07.07.2017 i postanowiła po raz pierwszy zamieścić w sieci zdjęcia swoich córek. O dziwo, w niecałe kilka miesięcy bliźniaczki zdobyły potworną popularność!

foto: interesnonam

Kiedy agencje modelek ponownie zainteresowały się tymi fantastycznie wyglądającymi niemowlakami, ich matka nie odmówiła im.

foto: interesnonam

Jackie zapytała córki, czy chciałyby spróbować swoich sił w modelingu. Dziewczyny zgodziły się bez wahania, a dziś są uznanymi gwiazdami!

foto: interesnonam

Praca w branży modelek dla dziewcząt stała się zabawną grą. Marie i Rose są bardzo dociekliwe i aktywne. W wieku siedmiu lat lubiły pływać i tańczyć, więczdjęcia dla nich to łatwizna. Ponadto dzieci uwielbiają być w centrum uwagi!

foto: interesnonam

Patrząc na te zdjęcia, wydaje się, że Klemensowie to wspaniała, szczęśliwa i kochająca rodzina. Jednak nie wszyscy tak sądzą. Internauci rozpowszechniają teorie, że matka dzieci agresywnie promowała swoje dzieci w branży modowej. Jackie oczywiście zaprzecza takim oskarżeniom.

Ogólnie rzecz biorąc, ci cudowne bliźniaczki podzieliły Internet na dwa obozy. Niektórzy uważają, że w tak młodym wieku biznes modelarski może być katastrofalny dla dzieci. Inni po prostu cieszą się pięknem i wdziękiem, nie widząc niczego złego w zajęciu dziewczynek.

foto: interesnonam

Główne zdjęcie: interesnonam