Gina Lollobrigida obchodziła tego lata swoje 94. urodziny! Ale trudno w to uwierzyć. W końcu legenda włoskiego kina i pinie wygląda nawet na pięćdziesiątkę. Jak cudownie wygląda!

Aktorka prowadzi aktywny tryb życia, często pojawia się na różnych imprezach towarzyskich, premierach filmowych.

foto: musicislife

Lollobrigida dba o swój wygląd, odwiedza salony kosmetyczne, kosmetologów. Woli ubierać się w butikach modowych!

foto: musicislife

W wieku 94 lat Gina nie wyobraża sobie życia bez makijażu, fryzur, manicure i innych kobiecych przyjemności! Przyznaje, że wszystkie te zabiegi i ich rezultaty poprawiają nastrój!

foto: musicislife

Fani Giny zawsze ciepło i z miłością mówią o swojej ulubionej aktorce: „Co za szyk! Jest pełna życia i pragnienia życia!”, „Piękna. Prawdziwa kobieta. Ma ponad dziewięćdziesiąt lat i wychodzi w świat!”, „Trzymaj się Gina! Super!”, „Jak powiedzieć, że aktorka niedługo skończy setkę?”, „Bogini! Niesamowita charyzmatyczna kobieta!”, „Co za pani!”.

foto: musicislife

Życie osobiste aktorki było również żywe i interesujące. Przypisuje się jej romanse z Frankiem Sinatrą, Georgem Kaufmanem, a nawet Yuri Gagarinem!

foto: musicislife

Ale Gina nie była lekkomyślną, pomimo ogromnej liczby fanów. Przez wiele lat żyła w małżeństwie z Milko Skoticem. Para miała syna. Ale po kilku latach para rozwiodła się, a po kolejnych siedmiu latach zmarł jej jedyny mąż, który zginął w wypadku samochodowym.

Gina nie wyszła ponownie za mąż, ale nie była samotna.

Główne zdjęcie: musicislife