Nigdzie nie można czuć się bardziej komfortowo niż w miłosnym uścisku. Okazało się, że wiedzą o tym nie tylko ludzie, ale także dwa zabawne psy z Tajlandii.

foto: domuspexa

Labrador Messi i husky Audi mieszkają po różnych stronach ulicy. Oba psy bardzo lubią spacery, na szczęście ogrodzone tereny podwórek ich właścicieli pozwolą im dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu. Audi jest bardzo przywiązany do właścicieli, a kiedy idą do pracy, zaczyna się nudzić i jęczeć.

foto: domuspexa

Właścicielka Messi nie może obojętnie przysłuchiwać się płaczliwemu wyciu z podwórka sąsiada i często prosi swojego zwierzaka, aby „porozmawiał” z Audi. Labrador podchodzi do ogrodzenia i szczeka nieszkodliwie, co działa uspokajająco na psa sąsiada.

foto: domuspexa

Zwykle psom wystarcza komunikacja przez drogę, ale raz, gdy właściciele nie zamknęli bramy, Audi udało się wydostać i uciec. Szczeniak natychmiast podszedł do przeciwległego ogrodzenia, aby przyjrzeć się bliżej swojemu przyjacielowi. Psy podeszły do ​​ogrodzenia z dwóch stron i niemal jednocześnie stanęły na tylnych łapach, obejmując się nawzajem.

foto: domuspexa

Po otrzymaniu dawki takich miłych uścisków Audi poszedł na swoje podwórko, ale teraz psy regularnie przechodzą przez ulicę, aby uzyskać przyjacielskie wsparcie od sąsiada. Urocze zwierzęta można uznać za świetny przykład na to, że jakiekolwiek problemy nie są takie straszne, gdy w pobliżu jest ktoś, kto cię kocha i wspiera.

Główne zdjęcie: domuspexa