Długie paznokcie są zawsze modne, ale ich pielęgnacja może być dla wielu problemem. 59-letnia Cornelia Adams nie tylko odniosła sukces, ale również udowodniła, że ​​z paznokciami o długości 30 cm można doskonale żyć.Ta Amerykanka zaczęła zapuszczać paznokcie w 1989 roku i od tego czasu nożyczki ich nie dotykały. Na początku głównie z powodu matki. Dziewczyna zobaczyła długie paznokcie matki i zapragnęła takich samych.

foto: laykni.com

Ale kiedy Cornelia zapuściła paznokcie, jak matla, chciała jeszcze dłuższe i przestała je piłować. Adams szybko przyzwyczaiła się do ekstremalnej długości i od 33 lat czuje się komfortowo. Ludzie wokół są zdziwieni, jak może wykonywać prace domowe z paznokciami o długości 30 cm - jak się okazało, wszystko jest bardzo proste. Robi prawie wszystko kostkami. Na przykład zmywa naczynia, myje zęby i odbiera telefon.

foto: laykni.com

„Jeśli muszę coś wziąć, zginam palce, a paznokcie leżą po wewnętrznej stronie dłoni. Więc w ogóle mi nie przeszkadzają” – wyjaśniła nasza bohaterka. Dla Cornelii jedynym problemem jest kuchnia. Paznokcie utrudniają obracanie krokieta na patelni lub mieszanie czegoś. Ale pomimo tego małego problemu wcale nie chce rozstawać się z tak długimi paznokciami. Z biegiem lat przyzwyczaiła się do swoich paznokci i nie wyobraża sobie już bez nich życia.

foto: laykni.com

„Najlepszą rzeczą w długich paznokciach jest uwaga” – mówi Cornelia Adams.

foto: laykni.com

Jednak ta uwaga jest często negatywna. Internauci pytają: „Jak żyjesz z tak długimi paznokciami? Czy to możliwe?”, „Jak jesz?”, „Dlaczego się torturujesz?”, „Niech twoje dłonie wyglądają normalnie, z krótkimi paznokciami, a teraz wyglądasz okropnie”, „Te twoje paznokcie przeszkadzają ci w pracy domowej" "Pewnie odstraszasz ludzi wokół siebie."

foto: laykni.com

Cornelia entuzjastycznie odpowiada na te komentarze i stara się jasno powiedzieć, że jest szczęśliwa i nie ma się czym martwić.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com