Ilekroć pojawiają się razem na czerwonym dywanie, Nicole i Keith wydają się być połączeni ze sobą. Co zaskakujące, po 15 latach małżeństwa patrzą na siebie jakby po raz pierwszy. Od miłości od pierwszego wejrzenia po ciężkie próby, z którymi się zmagali, ta para pokazuje nam, że ich małżeństwo naprawdę zostało stworzone w niebie.

Chcielibyśmy podzielić się z wami skomplikowaną, ale wzruszającą historią związku Keitha i Nicole, abyś zakochał się w nich tak samo jak my.

foto: adme.media

Poznali się na gali G'Day USA w 2005 roku. Dla Nicole to była miłość od pierwszego wejrzenia, ale kiedy Keith nie zadzwonił do niej przez 4 miesiące po ich pierwszym spotkaniu, pomyślała, że ​​nie podoba mu się. Podczas wywiadu jedna z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood przyznała: „Pamiętam, że myślałam: tak bardzo podoba mi się, ale nie jestem dla niego interesująca”.

foto: adme.media

Keith Urban miał podobne myśli: „Przysięgam, że prześlizgnęła się przez pokój, jakby nie dotykała ziemi. Nie wiem, jak to zrobiła. Poruszała się, jakby była nie z tego świata…” Myślał, że jego szanse są jeden na milion i nie mógł zebrać się na odwagę, by zadzwonić. Ale kiedy zdecydował, było warto: „Zaczęliśmy rozmawiać, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy, bez żadnego wysiłku” – powiedział.

foto: adme.media

foto: adme.media

W jej 38. urodziny Keith zaskoczył Nicole, pojawiając się na jej werandzie w Nowym Jorku z bukietem kwiatów. Minęło dopiero 6 miesięcy, odkąd zaczęli się spotykać, ale już wtedy wiedziała, że ​​to on. „Wtedy powiedziałam: To jest mężczyzna, którego mam nadzieję poślubić ”- powiedziała.

foto: adme.media

Szczęśliwi zakochani pobrali się w czerwcu 2006 roku podczas romantycznej ceremonii w Australii. Wkrótce jednak napotkali swój pierwszy problem.

foto: adme.media

Keith przeżywał ciężkie chwile, poszedł na odwyk. Nicole stała się dla niego prawdziwym wsparciem. Była obok, a Keith powiedział: „Przebudziłem się z nią duchowo. Mówię: „Urodziłem się w niej” i tak właśnie się czuję”.

foto: adme.media

7 lipca 2008 roku parze urodziło się pierwsze wspólne dziecko, dziewczynka o imieniu Sunday Rose Kidman-Urban. Aktorka miała już dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa z Tomem Cruisem. W 2010 roku Nicole urodziła drugą córkę, Faith Margaret Kidman-Urban, skorzystali z usług surogatki.

foto: adme.media

Nicole czasami żałuje, że nie poznała Keitha, kiedy mieli 20 lat, żeby mogli mieć więcej dzieci. Jednak oboje uważają swoje dzieci za błogosławieństwo i wykorzystują każdą okazję, aby spędzać ze sobą więcej czasu. Keith zabiera ich na trasy koncertowe, a Nicole na plan zdjęciowy. Ale najczęściej po prostu cieszą się swoim towarzystwem w swoim domu w Nashville.

W 2014 roku niespodziewanie zmarł ojciec Nicole i był to straszny cios dla aktorki. Była załamana, a Keith pomógł jej poradzić sobie ze stratą.

foto: adme.media

Kiedy masz partnera, który dosłownie prowadzi cię przez trudne czasy, to niesamowite. Sposób, w jaki mój mąż poradził sobie z tą sytuacją, wywołał łzy w moich oczach. On jest cudowny. Zawsze będę z nim. Zrobię wszystko dla tego człowieka – powiedziała Nicole Kidman.

15 lat małżeństwa i dwoje dzieci razem udowadniają, że Nicole i Keith mają silny związek oparty na wzajemnym szacunku, karierze i życiu, które wspólnie zbudowali. Według Keitha sekret ich szczęśliwego małżeństwa polega na tym, że nie ma jednego warunku, który musi być spełniony, aby wszystko się udało: „Wszyscy rozumieją, co działa. Dowiedzieliśmy się, co działa w naszym przypadku.” Cokolwiek to jest, jesteśmy pewni, że ta para ma przed sobą dużo szczęścia.

foto: adme.media

Związek Keitha i Nicole jest dowodem na to, że każde małżeństwo jest pełne wzlotów i upadków, ale jeśli się kochacie, odniesiecie sukces.

Główne zdjęcie: adme.media