Mieszkaniec Chin o imieniu Fu postanowił opowiedzieć o tej niesamowitej historii. Mężczyzna często pracował w swoim domu, wykonując rutynowe prace domowe, a jego pies Pudding był zawsze obok niego. Okresowo pies wybiegał na ulicę, czasem biegając po podwórku.

Pewnego dnia, który wydawał się nie różnić od pozostałych, Pudding zrobił coś, co zaskoczyło jego właściciela. Pies pobiegł ulicą w pobliżu domu, ale potem zaczął głośno szczekać. Fu npoczątkowo zignorował niezwykłe zachowanie psa i kontynuował swoje sprawy. Po chwili mężczyzna zauważył, że pies nie wrócił na podwórko, ale nadal był po przeciwnej stronie ulicy, cały czas będąc w jednym miejscu. I tym razem Fu zignorował niezwykłe zachowanie swojego zwierzaka.

foto: djuise

Po chwili Pudding wbiegł na podwórko, ale nawet nie zatrzymał się w pobliżu właściciela, ale natychmiast wpadł do kuchni. Z powrotem pies wybiegł minutę później, trzymając coś w zębach. Pies biegł tak szybko, że Fu nie widział, co niesie. Zatrzymując się w miejscu, w którym stał wcześniej, Pudding położył zdobycz na ziemi.

Niespodziewanie Fu zauważył kota, który bardzo ostrożnie podchodził do tego, co przyniósł mu pies, a potem, najwyraźniej wyczuwając zapach, szybko rzucił się na smakołyk, nie bał się nawet psa stojącego w pobliżu.

foto: djuise

Jak się okazało, ten kot mieszka na ulicy, ale czasami przychodzi do okolicy, w której mieszka Fu. Pudding przyniósł dziecku mały smakołyk - kawałek chleba znaleziony w kuchni. Oczywiście pies zorientował się, że kot jest bardzo głodny i postanowił mu pomóc.

Kot szybko chwycił chleb zębami i uciekł w poszukiwaniu spokojnego miejsca, w którym mógłby zjeść. Fu uznał chęć pomocy bezdomnym zwierzęciu za bardzo słodką i postanowił podzielić się tą historią.

Główne zdjęcie: djuise