Każda osoba ma swój niepowtarzalny wzór na dłoniach. Wiele linii pięknie się przecina, tworząc ciekawe wzory. Jednak estetyka linii na dłoniach odgrywa drugorzędną rolę. W końcu możesz dowiedzieć się o sobie wielu ciekawych rzeczy z dłoni!

Chiromancja pomaga nie tylko zajrzeć głębiej w twoją duszę, ale może również dać odpowiedź, jak dana osoba powinna się zachowywać w określonych sytuacjach.

Na dłoniach jest wiele różnych zakrzywionych linii. Istnieją jednak trzy główne, które nazywane są „ścieżkami”: Ścieżka Życia, Ścieżka Zdrowia i Ścieżka Duszy.

Ostatnia ścieżka otwiera drzwi do świata ludzkiego serca. To dzięki jej położeniu na obu dłoniach możesz dowiedzieć się o sobie tyle, ile nigdy nie wiedziałeś.

foto: kakao.im

Opcja numer 1 - ścieżki Serca na obu rękach znajdują się na tym samym poziomie.

foto: kakao.im

Ta kombinacja linii jest uważana za jedną z najrzadszych. Osoby o podobnym ułożeniu Linii Serca mają bardzo trudny charakter. Są mili, otwarci, szczerzy, ale jednocześnie drażliwi, emocjonalni i dość wrażliwi. Każde nieostrożne słowo może być przez nich przyjęte z wrogością. Dzieje się tak, ponieważ biorą wszystko do siebie.

Jednak jedną z zalet osób z takimi dłońmi jest świadomość całej swojej wewnętrznej złożoności. Dlatego ci ludzie cenią sobie przyjaciół i bliskich, którzy mimo wszystko pozostają z nimi do końca. Ludzie z Liniami Duszy na tym samym poziomie zawsze będą wdzięczni swoim bliskim za wsparcie i zawsze będą dla nich gotowi na wszystko.

Dobra natura i serdeczność w takiej osobie doskonale współistnieją z podejrzliwością i frywolnością. Niemniej jednak taką osobę można nazwać pozytywną i atrakcyjną. Miło i łatwo się z nim porozumieć, jest erudytą i wie wiele ciekawych rzeczy, umie słuchać i nigdy nie będzie oceniać.

Ludzie o podobnych dłoniach są doskonałymi przyjaciółmi i bratnimi duszami. Ich oswojenie wymaga wiele wysiłku, ponieważ ufają niewielu osobom. Niemniej jednak, jeśli taka osoba uzna cię za godnego jego zaufania, w jego osobie możesz zdobyć doskonałego przyjaciela i nie mniej doskonałego partnera w życiu.

Opcja numer 2 - Linia Serca na prawej dłoni jest wyżej niż na lewej.

foto: kakao.im

Ludzie z taką Linią Duszy są bardzo mądrzy i niezwykle racjonalni. Zawsze polegają tylko na sobie i swojej sile. Ich głównym sojusznikiem jest logika i argumenty. Bez nich ci ludzie nawet nie wchodzą w spory.

Osoby o podobnych dłoniach dość pragmatycznie wybierają partnera do związku miłosnego. Jednak słabości lub drobne niedociągnięcia drugiej połowy traktują z czułością i spokojem. Cierpliwość i szacunek dla własnej pasji to jedna z najważniejszych cech ludzi o takim ułożeniu Ścieżki Duszy.

Zawsze możesz na nich polegać. W każdej chwili przyjdą z pomocą i zrobią wszystko, co będzie od nich wymagane.

Rozum jest główną bronią tych ludzi. Najczęściej są zrównoważone, spokojne, cierpliwe, ale bardzo wymagające wobec siebie. Często osoby z takimi dłońmi doświadczają stresu i depresji z powodu niedopasowania własnych oczekiwań wobec siebie. Niemniej jednak udaje im się zebrać się na czas i powrócić do swojego zwykłego, wymierzonego życia. Wszystko dzięki samokontroli i umiejętności analizowania tego, co się dzieje.

Główną plagą takich ludzi jest rozproszenie uwagi. Nie dochodzi do absurdu, ale często ingeruje w codzienność.

Opcja numer 3 - Linia Serca na lewej dłoni jest wyżej niż na prawej.

foto: kakao.im

Ten układ linii wskazuje, że właściciel dłoni jest osobą kochliwą. Jednak nie jest mu trudno od razu zrozumieć, czy będzie miał coś z tym czy innym partnerem, czy nie. Pomaga w tym doskonała intuicja i umiejętność zwrócenia uwagi na nawet najdrobniejsze szczegóły.

Ludzie z tym układem Ścieżki Duszy mają namiętną, gorącą naturę. Są porywczy, ale bardzo wyluzowani. Miło się z nimi komunikować i nie mniej przyjemnie się kłócić. Tacy ludzie są w stanie podać ważkie argumenty i zachowywać się z godnością nawet w sytuacjach konfliktowych. Pomimo powyższych cech osoby o podobnych dłoniach nie lubią prowokować kontrowersyjnych sytuacji i nie lubią się kłócić.

Tacy ludzie z reguły żenią się tylko z wielkiej i wzajemnej miłości. Nie wybaczają zdrady i same nie lubią intryg, dlatego starannie wybierają partnera na całe życie.

Ważne jest dla nich, aby druga połowa była romantyczna, responsywna, łatwa do komunikowania się - taka sama jak oni. Ponadto ludzie z taką Linią Serca przez całe życie polegają na swoich silnych zasadach moralnych. Tego samego oczekują od innych ludzi.

To dzięki Ścieżce Duszy można poznać siebie i poznać tajniki osobowości innych ludzi. Linia Serca pomaga poznać przywiązania, zdolności i indywidualne cechy osobowości.

Główne zdjęcie: kakao.im