Urocze dziecko Leo robił co w jego mocy, by nie zasnąć, obdarująć tymi słodkimi, serdecznymi uśmiechami za każdym razem, gdy podnosił wzrok. Mały Leo stara się nie zasnąć. Lisa Jones, mama Leo, wybrała odpowiedni moment, by uchwycić ten uroczy moment, gdy jej syn walczy ze snem.

Urocze uśmiechy, które posyła swojej mamie, z pewnością stopią twoje serce. To tak, jakby mówił jej, że wciąż nie śpi. Ale możesz powiedzieć, że to jest bitwa, której nie wygra ze względu na jego zmęczone i zaspane oczy. Zastanawiasz się, dlaczego dzieci nie lubią drzemać.

Jedno jest pewne: zwykle najlepszy jest spontaniczny sen, jeśli tylko małe dzieci to rozumieją. Film, który uzbierał ponad osiem milionów wyświetleń, spotkał się z mieszanymi reakcjami widzów. Podczas gdy niektórzy krytykowali mamę za umieszczenie fotelika w samochodzie pomimo jej zapewnień o bezpieczeństwie dziecku, inni postanowili skupić się wyłącznie na słodkim momencie. Ponieważ świat nadal cieszy się tym wzruszającym momentem, może być ciekawe, że Leo jest już nastolatkiem. Mama nadal dzieli się niezapomnianymi rodzinnymi chwilami na swoim kanale YouTube.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news77post.com