Ten samotny dzieciak przyszedł do ludzi, prosząc o pomoc. Choć bardzo bał się wszystkiego wokół i drżał ze strachu, w oczach rudego kociaka była nadzieja.

Mały rudy kociak został znaleziony na podwórku domu w Melbourne w Australii. Samotny dzieciak przywędrował do ludzi, prosząc o pomoc. Był bardzo nieśmiały, a kiedy próbowali się do niego zbliżyć, natychmiast uciekł. Wtedy mieszkańcy domu postanowili skontaktować się z Cheltenham Cat Rescue.

foto: petpop.cc

Pracownica schroniska o imieniu Marlene przyjechała po kociaka i od razu zabrała go ze sobą. Dzieciak otrzymał przydomek Dave. Początkowo bał się nowego środowiska i ciągle ukrywał się przed swoimi opiekunami. Tylko od czasu do czasu wychodził ze swojej kryjówki, żeby coś zjeść.

foto: petpop.cc

Kiedy Dave zdał sobie sprawę, że jest tu bezpieczny, zaczął się coraz bardziej otwierać. Szybko przyzwyczaił się do ludzi i uczuć, a po kilku dniach poprosił swojego opiekuna, aby go pogłaskał. Okazał się bardzo delikatnym i słodkim chłopcem.

foto: petpop.cc

Później dzieciak spotkał inne koty, a jego nieśmiałość w końcu zniknęła. Dave spędzał dużo czasu z nowymi przyjaciółmi i każdego dnia cieszył się nowym życiem. Ponadto często bawił się i mruczał na kolanach swojego opiekuna.

foto: petpop.cc

Kiedy nadszedł czas, znaleziono właścicieli dla kociaka. Jedna rodzina zakochała się w nim i przyjęła go do siebie. Teraz Dave żyje szczęśliwie otoczony kochającymi ludźmi!

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: petpop.cc