58-letni Nicolas Cage znany jest z ekstrawaganckich wybryków. Na przykład kiedyś wyraził chęć kupienia całej jaskini z nietoperzami, aby chodzić po niej nago w nocy. Tym razem aktor postanowił poeksperymentować z wizerunkiem i ufarbował włosy na jaskrawoczerwony kolor. Zdjęcia Cage'a w nowej odsłonie pojawiły się już w sieci, a fani nadal zastanawiają się, czy nadchodzi nowa rola, czy to kolejny kaprys gwiazdy. Jednak teraz rodzina Cage czeka na zwiększenie, więc niektórzy sugerują, że w ten sposób aktor po prostu łagodzi stres.

foto: google

foto: google

Pod koniec kwietnia Nicolas Cage podzielił się szczegółami swojego życia osobistego w ramach filmu promocyjnego „Nieznośny ciężar ogromnego talentu” i ujawnił płeć dziecka ze swojej żoną Riko Shibaty. Dla aktora będzie to trzecie dziecko, ale pierwsza dziewczynka. Najstarszy syn Cage'a, Weston, z poprzedniego małżeństwa z Christiną Fulton, ma już 30 lat, a młodszy syn Kal-Ela ma na razie tylko 16. Przypomnijmy, że Cage i Shibata ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami - wtedy się podzielili, że już wybrali imię dla dziecka.

Nicolas Cage i Riko Shibata spotkali się dwa lata temu w Japonii. Po raz pierwszy paparazzi zauważyli ich razem 25 lutego 2020 roku w Nowym Orleanie. Wtedy zabrał dziewczynę do własnego grobowca na cmentarzu miejskim: aktor nabył budynek w formie śnieżnobiałej piramidy w 2010 roku i zażyczył, by się w nim pochować. Dlaczego Cage wybrał tak niezwykłą lokalizację na jedną ze swoich pierwszych randek, pozostaje tajemnicą. Nicolas i Rico pobrali się 16 lutego ubiegłego roku w hotelu Wynn w Las Vegas. Dla młodej żony aktora to małżeństwo jest pierwszym.

foto: google

Główne zdjęcie: google