Bryan Adams jest jednym z najpopularniejszych artystów rock and rolla końca XX wieku. Wydał całą serię platynowych albumów i nagrał ogromną liczbę hitów, które trafiły na niezliczone listy przebojów. Adams jest niezaprzeczalnie na tym samym poziomie gry co Bruce Springsteen czy nawet John Cougar Mellencamp. Kiedyś Bryan Adams poszedł w ślady tych muzycznych guru, uczył się na ich wczesnych błędach i ostatecznie stał się jednym z najlepszych.

I jeśli na początku swojej kariery muzyk bardziej skłaniał się ku rockowym brzmieniom, to z biegiem lat coraz bardziej sławny stawał się dzięki swoim lirycznym balladom, które wkrótce zaczęły dominować w jego twórczości. Jakie wspaniałe i aksamitne głosy! A co za piosenka!

Ta znakomita piosenka All For Love została napisana przez kanadyjskiego piosenkarza Bryana Adamsa i amerykańskiego kompozytora i dyrygenta Michaela Kamena do filmu Disneya Trzej muszkieterowie z 1993 roku. Wykonała go niezrównana trójca, składająca się z Bryana Adamsa, Stinga i Roda Stewarta. Obejrzyj wideo.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news47times.com