Mężczyzna od dzieciństwa miał sentyment do zwierząt, które zostały porzucone lub skrzywdzone. Za życia uratował wielu bezdomnych czworonożnych przyjaciół. Rok wcześniej on i jego dziecko jechali samochodem. Na poboczu w pewnym momencie zauważył jakiś ruch. Zatrzymał się i wyjrzał z samochodu, zobaczył małego kotka.

Davy nie mógł zostawić biedaka. Gdy tylko kot został przywieziony do domu, natychmiast zaczęli go karmić. Ale stało się to naprawdę dużym problemem. Maluszek w ogóle nie chciał jeść. Być może po tak długiej chwili głodu żołądek kota nie był w stanie strawić jedzenia. Więc musiał być karmiony przez strzykawkę.

foto: duck.show

Po nakarmieniu puszysty maluch został umyty, a następnie wyczyszzczony z pcheł. Córka Davy'ego nalegała, aby kot został z nimi. Co więcej, wcześniej zmarł ich stary kot.

foto: duck.show

Po pewnym czasie kotek wyciągnął się i wyzdrowiał. Jego sierść stała się niesamowicie długa i lśniący, a on sam zamienił się w naprawdę przystojnego zwierzaka. Kot swobodnie nawiązał kontakt z innymi lokatorami - dwoma psami i kotem. A wszyscy członkowie rodziny zakochali się w kocie.

Główne zdjęcie: duck.show