W 1994 roku po raz pierwszy pokazano nam francuski serial Helena i chłopcy. Przyjrzyjmy się, jak zmieniły się dziewczyny z sitcomu przez te 27 lat. Kto zmienił się nie do poznania, a kto wydaje się taka sama?

Karine Lollichon (zagrała Natalie), 54 lata

Pamiętasz wietrzną brunetkę Natalie? Aktorka Karine Lollichon najpierw studiowała socjologię, potem porzuciła naukę i została modelką. Wkrótce dziewczyna została zauważona i zaproszono do Heleny i chłopaków.

Na ekranie uosabiała wizerunek typowej współczesnej Francuzki i przyciągała swoją stylową krótką fryzurą. Po sukcesie w serialu Karine zainteresowała się pisaniem scenariuszy do programów telewizyjnych i kreskówek, które były emitowane na głównych kanałach we Francji. Lollichon nigdy nie wróciła do kina.

foto: otdohnu.net

Rochelle Redfield (zagrała Joannę), 58 lat

Kto z nas nie kochał tej dziarskiej dziewczyny? Aktorka Rochelle Redfield urodziła się w USA. Zostając modelką, najpierw przeniosła się do Włoch, gdzie zaczęła występować w programach telewizyjnych, a następnie do Francji. Tam znalazła rolę Joanny, zakochanej w Kri-Kri.

Rochelle opuszczała Helenę i chłopaków na jakiś czas z powodu konfliktu z producentami i chęci wyrwania się z wizerunku. Ale potem wróciła. Aktorka zagrała także w Nieśmiertelnym, pracowała jako prezenterka telewizyjna i pisała książki dla dzieci. Nawiasem mówiąc, Redfield ma czworo dzieci. Teraz bardzo trudno jest rozpoznać aktorkę. Minęło jednak wiele lat.

foto: otdohnu.net

Laly Meignan (zagrała Laly), 53 lata

Laly Meignan to modelka o brazylijskich korzeniach, a jej zmysłowej południowej urody trudno było nie zauważyć.Zagrała swoją imienniczkę Laly, która miała ekscentryczny charakter. Ze względu na popularność serialu Laly Meignan nie była w stanie zrobić poważnej kariery filmowej. Dlatego równolegle występowała w reklamach i prowadziła program telewizyjny.

Ogólnie Laly jest osobą wszechstronną. Gra w teatrze, otworzyła własny butik i wychowała dwóch synów.

foto: otdohnu.net

Laure Guibert (zagrała Benedict), 53 lata

Pamiętasz blondynkę Benedict i jej chłopaka Jose? W tę rolę wcieliła się Laure Guibert, która z daleka podkradła się do serialu. Początkowo pracowała jako dekoratorka na planie, a potem została zauważona i zaproszona do serialu Helena i chłopaki.

foto: otdohnu.net

Laure zagrała rolę Benedict, cierpliwej i kochającej dziewczyny, która znosiła wszystkie wybryki José. Była niemal centralną postacią serialu. Cóż, z wyjątkiem samej Ellen. A nastolatki z lat 90. we Francji szalały za parą Benedict i Josego.

Po serialu Laure Guibert przez długi czas pracowała jako prezenterka telewizyjna i występowała w innych projektach. Ale wystawy stały się jej głównym dziełem: Guibert poświęciła się sztuce. Aktorka wychowała także dwie córki. Najmłodsza ma teraz 13 lat.

foto: otdohnu.net

Hélène Rollès (zagrała Helenę), 54 lata

Cała fabuła kręciła się wokół Heleny. Była nie tylko główną aktorką, ale także śpiewała w serialu uduchowione piosenki. Hélène Rollès zaczęła grać w 1979 roku, kiedy w wieku 13 lat zagrała w odnoszącym sukcesy filmie Le mouton noir.

Ale rola w serialu praktycznie nie pozwoliła jej rozwinąć się jako aktorka. Publiczność nie kojarzyła Rolles z nikim innym. Dlatego przeszła na muzykę: nagrała wiele albumów i występuje jako piosenkarka. 8 lat temu Hélène Rollès adoptowała dwoje dzieci z Etiopii i poza pracą woli mieszkać na wsi, we własnym domu.

foto: otdohnu.net

Główne zdjęcie: otdohnu.net