Ta urocza i niesamowita historia podbiła Facebooka. Oto historia pary z USA - Andy'ego i Sarah Justice. Chcieli mieć dziecko.

foto: kakao.im

Po trzech i pół roku para postanowiła udać się do specjalisty, ale leczenie było zbyt drogie (od 30 000 do 60 000 dolarów). Zamiast tego postanowili adoptować dziecko i wkrótce para poznała ciężarną kobietę.

foto: kakao.im

Kiedy Sarah przyjechała na pierwsze wspólne USG, lekarz powiedział im, że kobieta jest w ciąży z trojaczkami. Sarah była zachwycona!

foto: kakao.im

Urodzone dwa miesiące temu i ważące zaledwie 1,4 kg dzieci Joel, Hannah i Elizabeth pozostawały na oddziale intensywnej terapii noworodków.

foto: kakao.im

Ale stało się coś niesamowitego...

foto: kakao.im

Tydzień później Sarah zaczęła czuć się źle i poszła do lekarza. Zaskoczył ją: Sarah była w ciąży - z bliźniakami!

foto: kakao.im

"Byliśmy bardzo szczęśliwi. Czy trochę panikowaliśmy? Oczywiście. Ale byliśmy bardzo szczęśliwi” – ​​powiedziała. „Naprawdę czuliśmy, że to właśnie chciał nam dać Bóg. A czasami, gdy w jednej sprawie podążasz za wolą Bożą, prowadzi to do następnej rzeczy”.

Rodzina zasłużenie rozrosła się z dwóch do siedmiu członków w niecały rok!

foto: kakao.im

Według pary dzieci zużywają 84 buteleczki i 300 pieluchów tygodniowo!

foto: kakao.im

Chociaż Andy i Sarah mają pełne ręce roboty, nie chcieliby ich zajmować w żaden inny sposób. Sarah podsumowuje to słowami: „Bóg ma poczucie humoru”.

Główne zdjęcie: kakao.im