Moja rada dla ciebie, nie spiesz się wyrzucać pięciolitrowe butelki na wodę! Chcę się z wami podzielić, jaki wygodny sposób ich wykorzystania wymyśliłam, powiem wam, jak mądrze z niego korzystać! Wiem, że wielu ludzi faktycznie ich używa – odcinają górę i sadzą sadzonki.

Ale dzisiaj nie o to chodzi. Uzywam butelki do przechowywania żywności w lodówce. A dokładniej do zwiększenie powierzchni użytkowej.

Dzielę się moją sztuczką o tym, jak zaczęłam używać butelek do przechowywania żywności w lodówce!

Teraz powiem ci, jak.

Więc wystarczy pociąć butelkę na pierścienie. Szerokość to około 3-5 cm, robię to za pomocą nożyczek. Powstaje kilka pierścieni. A potem, gdy trzeba włożyć dużo talerzy do lodówki, na przykład po uczcie, lub podczas przygotowania do niej, kiedy trzeba pokroić i przygotować wiele potraw - takie pierścienie do butelek to prawdziwy ratunek. Bierzemy talerz z jedzeniem, nakładamy na niego pierścień. I dalej kolejny talerz. Powstaje kilka poziomów.

POWTARZAM: każdego dnia takie pierścienie nie są potrzebne. Ale na przykład na Boże Narodzenie lub na inne święta przydadzą ci się. Zwłaszcza jeśli lodówka jest mała.

Oto wizualizacja tego, jak to wygląda:

foto: xitrosti.com

Główne zdjęcie: xitrosti.com