Ten młody człowiek ma szczęście, bo ma najdelikatniejszych i najbardziej puszystych przyjaciół. 6-miesięczne dziecko Theo radośnie pozuje ze zwierzakami rasy goldendoodle - krzyżówki golden retrievera i pudla.

Najciekawsze zdjęcia pokażemy wam dziś.

Matka chłopca Jessica założyła konto na Instagramie poświęconą swojemu synkowi, gdzie dzieli się jego najciekawszymi zdjęciami. Rodzinę obserwuje już ponad 700 tysięcy subskrybentów. Co przyciąga ludzi?

Chodzi o to, że na wszystkich zdjęciach dziecko jest otoczone wspaniałymi psami. Wszystkie wyglądają jak gigantyczne pluszowe misie. Ogoniaste są bardzo przyjazne dziecku i nie wyobrażają sobie już życia bez siebie.

foto: laykni.com

„To niesamowite, jak rozwija się relacja Theo z psami” – powiedziała matka dziecka. „W ciągu ostatniego miesiąca Theo zaczął je głaskać i drapać, przez co stał się bardziej świadomy ich obecności. Ludzie zawsze żartują, że Theo też może pomyśleć, że jest psem!”

foto: laykni.com

foto: laykni.com

„Moim głównym celem zawsze było szerzenie radości oraz wywoływanie śmiechu i uśmiechu. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że dodanie dziecka do tego towarzystwa przyciągnie tak wiele uwagi - cóż może być czystszego niż więź między dzieckiem a psem.”

foto: laykni.com

Tylko spójrz, jakie są cudowne!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com