Poczuła się jak „najdumniejsza matka na świecie”.

Carolina Giraldelli z Caceres (Brazylia) nieco ponad rok temu została mamą cudownego dziecka o imieniu Enzo. Kobieta urodziła dziecko przez cesarskie cięcie, ponieważ dziecko miało podwójne splątanie pępowiny na szyi.

foto: storyfox

Kiedy chłopiec się urodził, Carolina była oszołomiona, ponieważ jej syn miał na twarzy ogromne znamię. Jak się okazało, Enzo miał wrodzone znamię melanocytowe. Jest nieszkodliwe i powstaje we wczesnych stadiach rozwoju płodu.

Widząc ogromny ślad na połowie twarzy synka, kobieta zdecydowała, że od teraz muszi stać się inną osobą, która będzie znacznie silniejsza, bardziej nieustraszona i odważniejsza. Osobą, która jest gotowa sprostać wszystkim przeszkodom, jakie w przyszłości napotka jej syn.

foto: storyfox

Carolina widziała, jak niektórzy ludzie patrzyli na jej syna z litością, a niektórzy z nieskrywaną pogardą. Serce matki nie mogło znieść tych wszystkich spojrzeń. Starała się wszystkim udowodnić, że jej syn, pomimo wrodzonego znamienia, był tym samym dzieckiem, co dzieci tych ludzi, którzy rzucali ciekawskie spojrzenia na jej Enzo.

Aby poczuć, co czeka jej syna w przyszłości, kobieta za pomocą makijażu zrobiła sobie taki sam znak jak jej dziecko. Spędzając dzień ze „znamieniem”, kobieta przeżyła wiele emocji, ale najważniejsza z nich była duma! Czuła się jak „najdumniejsza matka na świecie”.

Kobieta opublikowała swoje zdjęcie ze „znamieniem” na swojej stronie w sieci społecznościowej i była bardzo zaskoczona, gdy otrzymała wiele komentarzy ze słowami wsparcia od osób zupełnie jej nieznanych.

foto: storyfox

Główne zdjęcie: storyfox