Okazała, ze stylową grzywą siwych włosów Maye Musk przyciąga nie mniej uwagi niż jej syn, ekstrawagancki multimiliarder Elon. Można przypuszczać, że kobieta, która tak dobrze wygląda w wieku dorosłym, w młodości była po prostu bajeczną pięknością. Cóż, czeka na Ciebie odkrycie - spójrz tylko na zdjęcie trzydziestoletniej Maye!

Maye Musk jest matką trójki dorosłych dzieci i jedną z najbardziej pożądanych dojrzałych modelek na świecie. Wiadomo, że jako modelka pracuje od pół wieku, ale zrozumiesz, dlaczego prawdziwa światowa sława i powszechny podziw czekały na nią „na emeryturze”, gdy zobaczysz wczesne zdjęcia matki najbogatszego człowieka na świecie. Przykład Maye dowodzi, że wiek czyni kobietę niesamowicie piękną!

Nazwisko panieńskie Maye to Haldeman. Urodziła się 19 kwietnia 1948 w Kanadzie i dorastała w Afryce Południowej. W wieku 19 lat Maye została finalistką południowoafrykańskiego konkursu piękności, a rok później poślubiła inżyniera Errola Muska i urodziła troje dzieci - Elona, ​​Toscę i Kimbala.

foto: thevoicemag

Po 9 latach Maye i Errol rozwiedli się, synowie przez jakiś czas mieszkali z ojcem. Potem Elon postanowił studiować w kanadyjskiej szkole, zorganizował własną przeprowadzkę i rodzina się zjednoczyła. Małżeństwo z Errolem pozostało jedynym w życiu Maye. Później przyznała, że ​​nigdy nie zaznała szczęścia wzajemnej miłości, a okres jej małżeństwa był „najsmutniejszym okresem w jej życiu”. Elon szczerze powiedział w 2018 roku, że jego ojciec był „prawdziwym złem”.

foto: thevoicemag

„Zawsze byłam magnesem dla palantów!” - stwierdziła Maye, gdy miała już prawie 70 lat. Po rozwodzie próbowała znaleźć nowe szczęście, ale wszystko kończyło się albo niczym, albo ogromnym rozczarowaniem. Jeden z zalotników zostawił matkę trójki dzieci w Walentynki.

Kiedy dzieci dorosły i zrealizowały się, a najstarszy syn Elon Musk stał się jednym z najsłynniejszych ludzi na świecie, Maye zdała sobie sprawę, że może teraz poświęcać czas sobie, robić, co chce i wyglądać tak, jak lubi.

Jej ekstrawaganckie stroje i jasny makijaż natychmiast przykuły uwagę, a platynowe, stylowo przycięte włosy wyznaczyły trend na siwe włosy. Matka Elona Muska wyjaśniła, że ​​życie może rozpocząć się nie w wieku 45 lat, ale nawet później!

Zobaczmy teraz, jak Maye Musk wyglądała w młodości. Oto ona, matka trójki dzieci u progu swoich trzydziestych urodzin. Tak, Maye pracowała jako modelka i miała między innymi dobre kontrakty. Ale jak daleko odbiegał jej wygląd od jej nieodłącznego szyku dzisiaj!

foto: thevoicemag

Wysoki wzrost i smukła sylwetka blondynki Maye pozwoliły jej konkurować z innymi modelkami, ale nie była wyrózniającą się od innych. Nawiasem mówiąc, matka Elona Muska pracowała również jako dietetyk.

foto: thevoicemag

Na twarzy 40-letniej Maye nie ma nawet cienia arystokratycznie uniesionych brwi, wysokich kości policzkowych i wyrzeźbionego nosa, który stanie się jej wizytówką za ponad 30 lat.

Główne zdjęcie: thevoicemag