Spójrz na nią! Prawdziwy cud! Ta mała dziewczynka ma wieczny pozytywny nastrój! Urocza dziewczynka podbiła Internet po tym, jak jej mama udostępniła film. „Nasza prawie dwuletnia dziewczynka uwielbia tańczyć i po zainspirowaniu się tańcem innej małej dziewczynki, nakręciliśmy najbardziej epicki film z rozdmuchiwaniem włosów, jedzeniem corn doga i tańcami Beyoncé” – napisała Brooke Mooney na swoim kanale YouTube.

W tym wideo urocza mała dziewczynka tańczy radośnie na blacie, odgryzając corn doga i tańcząc do przeboju Beyoncé i Jaya Z Crazy In Love. Mała dama ubrana w żółty sweter i dżinsy demonstruje swoje ruchy taneczne. W prawdziwym stylu Królowej Bey, mała ma wentylator, który zdmuchuje jej blond loki na bok, gdy mała tańczy do muzyki. 45-sekundowy klip kończy się, gdy mała dziewczynka chichocze i uśmiecha się do kamery. Koniecznie obejrzyj ten pozytywny film. Dzieci są szczęściem.

Source: youtube.com

O tym czy jeszcze nie. A ile tego szczęścia potrzebujesz do satysfakcjonującego życia, zależy od ciebie. Niektórzy uważają, że ich celem jest wychowanie, ale wychowanie z godnością. Inni są zdania, że ​​Bóg dał dzieci – on też da na dzieci, a im więcej, tym będzie weselej. Jednak ważne jest, aby znać jeden prosty fakt – im więcej myślisz, tym mniej chcesz. Jeśli od dawna pragniesz mieć dzieci - nie myśl o tym, rodź, a szczęście wpadnie do Twojego domu wraz z nowym mieszkańcem.

Główne zdjęcie: news90post.com