Co jest zadziwiające, starsze kobiety mają więcej korzyści niż młodsze. Aktorka Jodie Foster mądrze o tym wypowidała się, mówiąc, że już nigdy nie będzie chciała być 20-letnią głupią dziewczyną. Wraz z wiekiem kobiety pojmują mądrość miłości i jej główną zasadę – cenić przede wszystkim siebie, a nie mężczyznę.

Mądrość miłości, którą znają tylko dorosłe kobiety

Każde ciało jest piękne

Natura dała młodym dziewczynom przewagę – ich ciało jest piękne, skóra młoda i elastyczna. Niemniej jednak młode kobiety starają się doprowadzić ciało do ideału: siłownie, diety, kosmetyki, ubrania, które podkreślają wszystkie zalety.

Z wiekiem kobiety rozumieją, że powinniśmy być wdzięczni ciału za jego pracę, dbać o nie i pielęgnować. Nie należy mieć wyrzutów sumienia po zjedzeniu dodatkowego ciasta, którego tak domagał się żołądek. Albo po opuszczeniu zajęć fitness, bo postanowiła leżeć cały wieczór na kanapie. Jest czas na pracę i jest czas na odpoczynek, co nie jest mniej ważne.

Dorosłe kobiety wybaczają sobie niedoskonałości. Ich ciało należy do nich, a najważniejsze jest to, że sama go lubi. A to, co myśli społeczeństwo, jest sprawą drugorzędną. Jeśli chodzi o mężczyzn, prawdziwa miłość jest wszechogarniająca i nie ma znaczenia, czy ważysz 50 kg, czy nieco ponad 80.

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com