W Wielkiej Brytanii, w Londynie, mieszka niesamowity kot brytyjski krótkowłosy. Jego właścicielką jest dziennikarka Kelly-Lee Cooper, która od czasu do czasu fotografuje zwierzaka i publikuje zdjęcia w Internecie. Klatki z futrzanym przyjacielem zyskują ogromną popularność, ponieważ rudy zwierzak zachowuje się jak prawdziwy hollywoodzki aktor.

foto: lemurov.net

Pewnego dnia Kelly przypadkowo rozsypała jedzenie swojego kota. Na tych zdjęciach gospodyni postanowiła uchwycić konsekwencje niepowodzenia, ale jednocześnie uchwyciła niesamowitą reakcję zwierzaka.

foto: lemurov.net

Sekwencja przeżywanych przez kota emocji jest wyraźnie śledzona. Najpierw był zaskoczony tym, co się stało, potem wpadł w panikę w oszołomieniu, aż w końcu był całkowicie zasmucony i opuścił pysk ze smutkiem.

foto: lemurov.net

Dziewczyna opublikowała zdjęcia na swoich portalach społecznościowych, gdzie natychmiast zyskały popularność. Kilkaset tysięcy użytkowników było zachwyconych mimiką i emocjonalnością zwierzęcia.

To zabawne, że kot nie długo pozostawał w stanie rozczarowania i szybko się zrehabilitował. Niemal natychmiast, gdy gospodyni schowała kamerę, puszysty aktor zaczął „odzyskiwać” rozrzucone jedzenie. Według Kelly kot zjadł tyle, ile mógł, dopóki dziewczyna nie posprzątała.

Główne zdjęcie: lemurov.net