Trudno sobie wyobrazić współczesną muzykę pop bez Królowej Madonny. Piosenkarka jest uważana za najbardziej komercyjną wykonawczyni w historii, a także jednej z najlepiej sprzedających się w XXI wieku. Ale Madonna ma też wielkie zasługi poza sceną, ponieważ jest samotną matką wielu dzieci. Ma sześcioro dzieci.

„Nie ma dla mnie wzorów do naśladowania. Ponieważ nikt nie robi tego, co ja. I to trochę przerażające. Jako samotny rodzic sześciorga dzieci nadal jestem twórcą, artystą i aktywnym politycznie obywatelem. Myślę, że nikogo nie ma na moim miejscu ”- powiedziała w wywiadzie dla magazynu Vogue.

Lourdes Leon

Najstarsza córka z drugiego małżeństwa, jej ojciec jest byłym trenerem fitness Madonny. Od najmłodszych lat dziewczyna pomagała matce, pisała z nią bajki, tworzyła obrazy sceniczne dla piosenkarki i jej tancerzy. A później zajęła się ubraniami, które Madonna wypuściła w latach 80-tych. W 2012 roku śpiewała u matki i wielu prognozowało, że Lourdes również zostanie gwiazdą popu.

Jednak dziewczyna jest często krytykowana i często narzeka na znęcanie się. Chodzi o to, że Lourdes walczy o wolność kobiecego ciała i przeciw stereotypom z nim związanym. Na swoim pierwszym pokazie mody dziewczyna zaszokowała gości, wychodząc z nieogolonymi nogami i pachami. Często w tej formie uczestniczy w innych wydarzeniach, za co otrzymuje wiele krytyki w Internecie.

Rocco Ritchie

Syn Madonny od reżysera Guya Ritchiego. Madonna zawsze była znana jako surowa matka, a ciągłe bycie zajętą uniemożliwiało jej budowanie relacji z synem. I dlatego, po wyjeździe na wakacje do Londynu do ojca, Rocco odmówił powrotu do matki. Piosenkarka i reżyser musieli spotkać się w sądzie w sprawie opieki nad synem. To była jedna z nielicznych porażek Madonny.

Jednak buntowniczy duch, który najwyraźniej odziedziczył po matce, nie pozwolił facetowi żyć spokojnie z ojcem. Wkrótce Richie został zatrzymany przez policję, łapiąc go z zakazaną miksturą na ulicy. Później okazało się, że sąsiedzi nie raz widzieli faceta używającego nielegalnych substancji. Potem rodzice połączyli siły, aby pomóc facetowi.

Dawid Banda

W 2006 roku Madonna adoptowała chłopca z trudnym losem z Malawi. Z żyjących krewnych miał tylko ojca, który oddał go do sierocińca, ponieważ nie mógł się nim zaopiekować. Ale raz w tygodniu przejeżdżał 50 mil, żeby zobaczyć syna. Ta adopcja wywołała wielkie kontrowersje.

Zgodnie z prawem, aby adoptować dziecko, Madonna musiała mieszkać w Malawi przez 18 miesięcy. Jednak jej armii prawników udało się wywalczyć natychmiastowe zabranie chłopca, jeśli ojciec się na to zgodzi. Dziś chłopak intensywnie zajmuje się muzyką, świetnie gra na pianinie. A sama szczęśliwa matka jest pewna, że ​​chłopiec ma wspaniałą przyszłość.

Mercy James

Trzy lata później Madonna adoptowała kolejne dziecko z sierocińca w Malawi i znowu nie bez skandali. Dziewczyna pochodzi z bardzo ubogiej rodziny, która również oddała ją do sierocińca, gdyż sama nie mogła się o niej zatroszczyć. Dodatkowo była chora na malarię, dlatego piosenkarka niemal sztucznie przyspieszyła proces adopcji.

Ale krewni Mercy są pewni, że zostali po prostu oszukani. W 2016 roku babcia dziewczynki błagała nawet Madonnę o powrót wnuczki do ojczyzny. Ale to do niczego nie doprowadziło. Teraz Mercy wraz z Davidem intensywnie zajmuje się muzyką i już odniosła wielki sukces.

Stella i Estera

Madonna adoptowała swoje najmłodsze córki bliźniaczki w 2017 roku. Po kolejnej podróży do Malawi chciała mieć w domu dużo dzieci. Dlatego ponownie zabrała dzieci z sierocińca. Jeśli starsze dzieci są przyzwyczajone do tego, że ich matka jest światowej sławy piosenkarką, to dla dziewcząt jest to osobna radość. Piosenkarka często udostępnia zdjęcia, na których bliźniaczki zakładają jej peruki i stroje, kopiując obrazy sceniczne.

Jest mało prawdopodobne, aby Madonnę można było nazwać złą matką, wręcz przeciwnie. Chociaż wszystkie afery z władzami Malawi załatwiała pieniędzmi. Piosenkarka wciąż inwestuje duże pieniądze w rozwój różnych sfer społecznych w kraju.

Główne zdjęcie: ofigenno.com