W tej chwili ukochana przez wiele aktorka ma 69 lat i wcale nie zamierza się zestarzeć! Veronica Castro utrzymuje figurę uprawiając sport i nie daje ani jednej szansy zmarszczkom.

foto: laykni.com

Kiedy w 1994 roku ukazał się meksykański serial Rosa salvaje, wielu widzów przykuło się do ekranów, obserwując życie bohaterów filmu.

foto: laykni.com

Z ekscytacją śledzono losy pięknej aktorki Veroniki Castro. Starsi widzowie współczuli, a młodsze dziewczyny brały z niej przykład, chłopaki kupowali plakaty z jej zdjęciami i wieszali je na ścianach swoich pokoi.

foto: laykni.com

Teraz ma 69 lat, ale wielu pamięta ją jako młodą dziewczynę. Jest mało prawdopodobne, że ci, którzy nie śledzili losów gwiazdy, rozpoznają w tej dorosłej kobiecie młodą, niebieskooką, kędzierzawą piękność.

Veronica jest przeciwniczką naturalnego starzenia się. Walczy z przyrodą wszelkimi metodami i stara się zachować młodość. W ostatnich latach przeszła kilka operacji plastycznych, które znacznie zmieniły jej wygląd.

foto: laykni.com

Fani często krytykują jej nienaturalny wygląd, ale gwiazda serialu ignoruje krytykę.

Jest bardzo popularna w kraju ojczystym i w Ameryce Łacińskiej. Castro to znana prezenterka telewizyjna, piosenkarka, producent i przedsiębiorca. Aktorka ma własny salon kosmetyczny i sklep, a także produkuje kosmetyki.

foto: laykni.com

Veronica urodziła się i wychowała w biednej rodzinie. Udało jej się samodzielnie, bez niczyjej pomocy, wyjść ze straszliwej biedy. Nasza bohaterka urodziła się w Mexico City. Kiedy jej matka urodziła czwarte dziecko, ojciec opuścił rodzinę, zdając sobie sprawę, że nie jest w stanie wyżywić tak dużej rodziny.

foto: laykni.com

Castro wspomina gorzkie dzieciństwo, kiedy nosiła nędzne, śmieszne ubrania i była obiektem kpin ze strony kolegów z klasy. Ponadto stale otrzymywała nieprzyjemne przezwiska z powodu nadwagi. To zahartowało charakter dziewczyny i postanowiła zmienić swój los: w wieku 12 lat Veronica wygrała swój pierwszy konkurs piękności.

Zapisała się do akademii teatralnej, otrzymała stypendium, pojawiła się nago na okładce meksykańskiego magazynu i po raz pierwszy zarobiła prawdziwe pieniądze.

Producenci i reżyserzy zauważyli ją, a meksykańska aktorka zyskała status symbolu seksu.

foto: laykni.com

W latach 70. aktorka zaszła w ciążę i urodziła syna. A dziesięć lat później urodził się jej drugi syn, Michel.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Aktorka poświęciła się walce ze starzeniem się, korzystając z pomocy chirurga plastycznego. Na krytykę jej wyglądu i ubioru gwiazda nadal odpowiada, że ​​spędza zbyt dużo czasu na siłowni, by ukrywać piękno swojego ciała.

foto: laykni.com

Patrząc na jej sylwetkę, trudno uwierzyć, że wiek aktorki to około 70 lat. A kiedy dodaje nowe zdjęcia do sieci społecznościowych, nie zapomina o użyciu filtrów.

Główne zdjęcie: laykni.com