Pewnego dnia chłopak właśnie wracał do domu, kiedy nagle zauważył małą żywą kulkę na swojej klatce schodowej. Młody człowiek długo nie mógł określić, jakie to zwierzę. W dodatku był to bardzo malutki i nowonarodzony zwierxak. Jednak facet nie mógł zostawić nieznanego dziecka przy wejściu, więc postanowił zabrać go do domu.

Młody człowiek zaczął opiekować się nowym przyjacielem. Młode było bardzo małe, więc nie mógł sam jeść. Zaradny facet wymyślił, jak wyjść z tej sytuacji i postanowił użyć pipety, aby w taki sposób nakarmić dziecko mlekiem.

foto: lemurov.net

Tak więc zwierzę dorastało, zaczęły objawiać się cechy, które wskazywały, że znalezione zwierzę to soból. Ponadto stało się zauważalne, że zwierzę miało uszkodzoną tylną nogę.

foto: lemurov.net

Młody człowiek nazwał swojego zwierzaka Lucky, co w języku angielskim oznacza „szczęściaż”. A to dokładnie opisuje futrzanego przyjaciela, ponieważ dziecko miało wielkie szczęście z właścicielem, który dosłownie uratował go przed śmiercią.

foto: lemurov.net

Facet bardzo ciepło i serdecznie opiekuje się swoim zwierzakiem, zapewniając mu wszelkie komfortowe warunki do życia. Choć Lucky należy do kategorii dzikich zwierząt, w mieszkaniu czuje się świetnie, bo dosłownie od urodzenia dorastał w takich warunkach.

Główne zdjęcie: lemurov.net