Mój przyjaciel ma troje dzieci, 2 dziewczynki i chłopca. Chłopiec urodził się w wieku siedmiu miesięcy, urodził się martwy, został reanimowany, w wyniku czego ma wiele problemów zdrowotnych, połowa jego ciała była sparaliżowana.

Rodzice przeszli siedem kręgów piękna w gabinetach lekarskich razem z dzieckiem w pierwszych 3 miesiącach życia. Ale nie widzieli rezultatów.

Wtedy jeden neurolog powiedział im, żeby kupili psa chow chow lub labradora. Przyjaciel próbował się sprzeciwiać, mówiąc, że trójka dzieci, jedno z nich jest chore, gdzie jeszcze pies? Ale lekarz powiedział, że to nie rada, ale rozkaz.

Kupili chow chow, trzymiesięczną dziewczynkę. Starsze dziewczynki miały szczęścia po uszy, ale pies nie zwracał na nie uwagi, tylko podczołgał się do chłopca i pogryzł go!

Rodzice są w szoku, ale dziwne, że pies gryzł tylko sparaliżowaną stronę, postanowili tego nie zabraniać. Poszła do nich masażystka, zaczęła wyrzucać rodzicom, że nie można dziecku robić dwa masaże na raz. A kiedy dowiedziała się, KTO robi mu masaż, odmówiła przechodzenia do nich.

Powiedziała, że ​​nie może się równać z psem. W końcu psu wychodzi prawdziwa akupresura.

I wydarzył się cud, miesiąc później maluch sięgnął OBIEMA rączkami do psa. Później pies zaczął przewracać, obracać dziecko.

Teraz chłopiec ma ponad rok i doskonale się porusza i chodzi. Lekarze są w szoku.

Główne zdjęcie: lime.energy