Najprawdopodobniej ten typ ludzi jest ci znany jednocześnie pod kilkoma różnymi imionami – pracownicy światła, ziemskie Anioły lub coś w tym rodzaju.

Może nawet czujesz się jak jeden z nich.

Pracownicy światła przybyli na ten świat, aby jak najwięcej dzielić się swoim światłem i wprowadzać pozytywne zmiany na tej planecie. Nigdy nie będą w stanie zaakceptować i znieść nienawiści, nietolerancji, przemocy, różnych form ucisku. Głównym marzeniem tych ludzi jest ustanowienie uniwersalnej harmonii na Ziemi, kiedy wreszcie mieszkańcy planety będą mogli zapomnieć o wszystkich swoich problemach.

Pracownicy światła nie są w stanie wiele zrozumieć we współczesnym świecie, ponieważ czują się jak dusze, które doświadczyły więcej niż jednej reinkarnacji i które widziały lepsze czasy. Dlatego są tu ponownie wysyłani, aby przywrócić i odnowić planetę. Pochodzili ze świata, w którym ludzie żyli w pełnej harmonii: ze sobą, zwierzętami i naturą. Ale ziemskie Anioły wiedzą, że najprawdopodobniej nigdy nie będziemy w stanie powrócić do tego sposobu życia, więc chcą, abyśmy teraz nauczyli się żyć w harmonii z naszym światem. Chcą, aby każda osoba na tym świecie żyła w radości, szczęściu i dobrobycie, podczas gdy oni sami są jednymi z najbardziej bezinteresownych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkasz.

Ziemskie Anioły chcą dać wszystkim czystą, kochającą energię, która pomoże ludziom odnaleźć ich wyższe ja w tym życiu. Chcą porzucić wszystkie problemy i cierpienia z przeszłości, abyśmy mogli nauczyć się żyć w prawdziwej harmonii z boskością. Mają tylko dobre intencje, ale obecny stan rzeczy na Ziemi często ich zniechęca.

Jeśli masz wrażenie, że możesz być ziemskim Aniołem, ale nie jesteś tego pewien, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z poniższym tekstem, który pozwoli Ci zdecydować o swojej prawdziwej roli na tej planecie.

6 znaków, że jesteś aniołem ziemi (i tego nie wiesz)

1. Jesteś bardzo wrażliwy

Oczywiście ziemskie anioły przybyły tu z wielką misją, ale uratowanie planety będzie musiało zapłacić dużą cenę. Czasami ziemski anioł czuje się strasznie zmęczony wszystkimi problemami świata. I ma wrażenie, że wszelkie wysiłki zmierzające do rozwiązania ziemskich sprzeczności są daremne. Ziemscy aniołowie mogą doznać dość silnego rozczarowania porządkiem rzeczy, który rozwinął się na Ziemi i niemożliwością dokonania zmian. Nie lubią dużych i hałaśliwych tłumów ludzi, gdyż spotkanie z wrogimi im energiami bardzo ich wyczerpuje.

Ziemskie anioły są również bardzo wrażliwe na przemoc, nienawiść i wszelkie informacje, które są prezentowane w mediach w negatywny sposób. Zwykle spędzają większość czasu w swoim pokoju, chroniąc w ten sposób przed zgiełkiem świata zewnętrznego.

Jeśli to brzmi jak ty, to może jesteś tylko ziemskim aniołem?

2. Uwielbiasz być sam

Pracownik światła lub anioł ziemi uwielbia spędzać czas w samotności, aby się zrelaksować i zrównoważyć swoją energię. Jak już powiedzieliśmy, tego typu ludzie często czują się bardzo przemęczeni współczesną cywilizacją i muszą przez jakiś czas pobyć sami, aby wyleczyć swoje urazy psychiczne i przygotować się do kolejnego spotkania ze światem zewnętrznym. Bardzo lubią zagłębiać się w swoją podświadomość, co pozwala im się oczyścić. Ziemskie anioły wiedzą, że aby zmienić świat, musisz zmienić siebie i niestrudzenie pracują, aby stać się lepszymi.

3. Oddajesz dużo energii opiece nad innymi

Czy czujesz się empatyczny wobec innych ludzi i chcesz pomóc rozwiązać ich problemy? Jeśli tak, to może jesteś ziemskim aniołem. Ci ludzie są gotowi oddać wszystko, aby pomóc potrzebującym, ponieważ sami wiele przeżyli i nie chcieliby, aby ktokolwiek inny odczuwał ból. Pracownicy światłą czują głęboką więź ze wszystkimi ludźmi wokół nich i chcą tylko pocieszyć tych, którzy potrzebują tego komfortu. Ziemskie anioły rozumieją, jak trudne i przerażające jest to, że otaczający nas świat czasami pokazuje, że istniejemy prawie cały czas w stanie niepewności. Nikt nie wie, co przyniesie jutro, ale lightworkers są przekonani, że dzisiaj mają moc, aby uczynić świat trochę lepszym.

Żyją tak, jak to się nazywa „teraz” i chcą zmieniać życie innych na lepsze tak bardzo, jak to tylko możliwe. Ziemskie anioły sympatyzują z faktem, że ludzie w tym życiu muszą kręcić się jak wiewiórka w kole, ponieważ sami musieli być wcześniej na ich miejscu.

4. Czujesz się powołany do określonego celu

Jesteś wolny od ziemskich pragnień i nie chcesz podążać z góry ustaloną ścieżką życia. Nie lubisz zasad kształtowanych przez społeczeństwo, w którym żyjemy, i nigdy nie czułeś się zmuszony podążać śladami innych ludzi. Chcesz odcisnąć swój ślad i żyć według własnych zasad, a nie lubisz ludzi, którzy mówią ci, co masz robić. Czujesz się powołany do zrobienia czegoś więcej niż co ludzie uważają za „normalne” i zdecydowanie musisz się spełnić. Ziemskie anioły mogą odczuwać silną potrzebę pracy w obszarach, w których mogą naprawdę pomóc ludziom: na przykład mogą pracować jako pracownicy socjalni, psycholodzy, akupunkturzyści lub masażyści. Wierzą, że mają uzdrawiającą moc i chcą pracować w tych dziedzinach, w których mogą znaleźć zastosowanie dla swojego talentu.

Możesz nawet rozważyć założenie własnej firmy, aby uwolnić się od codziennej harówki, która towarzyszy każdej „normalnej” pracy.

5. Masz silną intuicję

Wybierając decyzje w życiu, najprawdopodobniej kierujesz się nie logiką, ale emocjami i intuicją. Ziemskie anioły potrafią bardzo głęboko odczuwać, co zasadniczo różni się od prawidłowego i logicznego sposobu życia przedstawicieli współczesnego społeczeństwa.

Twoje życie jest w dużej mierze związane z rzeczami, które odwołują się do ludzkich emocji: sztuką, muzyką, opowieściami i komunikacją z innymi ludźmi. Pozwalasz swojej intuicji prowadzić cię przez życie i pomaga ci zrozumieć każdy nowy krok, który podejmujesz.

Ziemskie anioły ufają swojemu wewnętrznemu głosowi, ponieważ wiedzą, że wiadomości, które otrzymują, pochodzą od Boskości. Wierzą, że Wszechświat wnosi do ich życia tylko dobre rzeczy i ludzi, a także wiedzą, że intuicja jest sposobem, w jaki Wszechświat do nich przemawia.

Często zwracają się o pomoc do swoich duchowych przewodników z subtelnego świata i aniołów, a także mogą angażować się w różne praktyki duchowe.

6. Odrzucasz „współczesne ideały”

Większość pracowników światła i ziemskich aniołów nie może zrozumieć dzisiejszego świata. Dlaczego spędzamy tyle czasu wykonując prace, których nienawidzimy, tylko po to, by pozwolić sobie na rzeczy, których nie potrzebujemy? Dlaczego praca jest dla ludzi najważniejsza? Dlaczego ciągle zanieczyszczamy naszą planetę, która jest naszym jedynym domem? Dlaczego tak dużo konsumujemy i tak mało dajemy? Dlaczego potrzebujemy wojen i rasizmu? Dlaczego nasze społeczeństwo nie staje się bardziej cywilizowane? Pracownicy światła i ziemskie anioły są nieustannie nawiedzane przez te pytania, ale odpowiedzi zwykle są rozczarowujące, co prowadzi ich do odrzucenia współczesnego społeczeństwa. Wiele osób nazywa ich hipisami, ale po prostu rozumieją, że dbanie o planetę i siebie nawzajem jest tym, czym jest normalne życie.

Ziemskie anioły zdały sobie sprawę, że nie możemy dalej żyć w stanie izolacji od siebie; po prostu nie możemy przetrwać sami. Ziemskie anioły mają tylko nadzieję, że ludzie będą mogli się zjednoczyć i wspólnie świętować triumf prawdziwej prawdy – mówimy o naszym prawie do miłości, pomyślności, szczęścia, wolności. Mamy wszystko na tej Ziemi, aby żyć pełnym i szczęśliwym życiem, a główną przeszkodą w tym jest nasza świadomość. Ziemskie anioły koncentrują się na rozpowszechnianiu tej starożytnej mądrości w nadziei, any przebudzić ludzi do zjednoczenia.

Ziemskie anioły lubią spędzać dużo czasu na łonie natury, gdzie czują się najbardziej komfortowo, jak w domu. Cenią naturę i wszystko, co jest związane ze światem przyrody i starają się trzymać z dala od materializmu, chciwości, korporacji i wszystkiego, co przyczynia się do podziału ludzi.

Jeśli te znaki pasują do ciebie, najprawdopodobniej jesteś pracownikiem światła. Czeka cię trudna ścieżka, ale w końcu będziesz w stanie przynieść wiele dobrego. Zawsze, gdy czujesz się zagubiony lub sfrustrowany czymś, po prostu pamiętaj o swojej misji. I pamiętaj, że przybyłeś tutaj, aby żyć swoim życiem, nawet jeśli różni się ono od życia, które inni uważają za słuszne. Zostałeś wysłany tutaj, aby świecić jasno i zmieniać ten świat na lepsze.

Główne zdjęcie: leprechaun.land