Efekt jest niesamowity - minus 10 lat za kilka zabiegów!

Każda kobieta wie, że z wiekiem nasza skóra gwałtownie traci elastyczność. Aby zachować równomierny kształt twarzy, elastyczną i młodą skórę, wiele kobiet kładzie się pod skalpel chirurga. Nie spiesz się do tak ryzykownych procedur! Użyj słynnego francuskiego bandaża kosmetycznego. Możesz to zrobić samodzielnie bez wychodzenia z domu. Efekt jest niesamowity - minus 10 lat za kilka zabiegów!

Oczywiście, cofnąć czas jest mało prawdopodobne! Dziś chcemy wam opowiedzieć o niesamowitej procedurze liftingu w domu. Pozwala nie tylko na korektę kształtu twarzy poprzez podciąganie obwisłych mięśni, ale także na zmniejszenie widoczności zmarszczek! Jaki jest sekret...

Teraz bandaże medyczne na twarz stały się bardziej rozpowszechnione. Opatrunek medyczny na twarz zalecany jest przez kosmetologów nie tylko po operacjach plastycznych, ale również zamiast nuch, aby uzyskać efekt liftingu. Taki bandaż można kupić w aptece.

Ale niewiele osób wie, że takie metody były stosowane przez kobiety od czasów starożytnych! Jeden z tych zabiegów nazywa się „francuskim bandażem kosmetycznym”. Został wynaleziony przez damy dworu Ludwika XIV.

Jest to bardzo proste, ale jednocześnie bardzo skuteczne narzędzie do podciągania obwisłego podbródka. Jest to bardzo ekonomiczna opcja, aczkolwiek wymaga pewnych umiejętności. Już po pierwszym treningu wszystko będzie dla Ciebie jasne!

Potrzebujesz:

1 szklanka bardzo ciepłej wody,

1 łyżeczka soli morskiej,

szeroki bandaż,

bandaż elastyczny.

Jak zrobić bandaż:

- złożyć bandaż w kilka warstw,

- rozpuścić sól w wodzie,

- bandaż zanurzyć w słonej wodzie, zmoczyć, lekko wykręcić,

- nałożyć mokry bandaż na obszar pod dolną szczęką, tak aby lekko zakrywał od dołu policzki, cały obszar podbródka i cześć szyi,

- weź bandaż elastyczny i zabandażuj kompres, aby bandaż elastyczny napiął obszar podbródka. Elastyczny bandaż powinien tworzyć bandaż, którego jedna część zakrywa głowę wokół twarzy, a druga przechodzi wokół brody pod uchem do tyłu głowy.

foto: ledyblog24

Wskazówka. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś pomógł ci zrobić ten bandaż, ale jeśli jesteś sama i nie ma nikogo, kto mógłby pomóc, lepiej zrobić ten bandaż w pozycji leżącej.

UWAGA! Nie zaciskaj zbyt mocno. Naprężenie bandaża powinno być słabe i nie uciskać krążenia krwi!

Musisz trzymać ten bandaż przez godzinę. Następnie zdejmij i po prostu się umyj zimną wodą.

Zaleca się wykonywanie tego zabiegu przez 10 dni z rzędu, a następnie 1-2 razy w tygodniu jako profilaktykę.

Skóra na szyi dobrze reaguje na sól morską. Spodoba Ci się!

Główne zdjęcie: ledyblog24