Myślałeś, że w domu możesz mieć tylko koty lub psy? Wcale nie!

Dziś opowiadamy o dziewczynie z Hertfordshire o imieniu Charlie Lello, która postanowiła przeprowadzić niezwykły eksperyment. Możesz myśleć, że nic z tego nie wyszło, ale Charlie to zrobiła!

Po obejrzeniu filmu w Internecie o tym, jak jeden facet hodował pisklęta z jaj przepiórczych, dziewczyna postanowiła to powtórzyć. Kupiła w sklepie jajka kacze, ale nie miała wielkich nadziei. „Kiedy byłam w sklepie, zobaczyłam kacze jajka i pomyślałam, że będą również odpowiednie do eksperymentu. Oczywiście rozumiałam, że to były jajka sklepowe i wcześniej zostały zebrane, przewiezione ciężarówką, ułożone na półce, nikt nie wie, ile osób je dotykało i położyło na miejscu. Dlatego mogły nie przejść przez tę trudną ścieżkę”- powiedziała Charlie.

Dziewczyna zrobiła zaimprowizowany inkubator, trzy razy dziennie obracała jajka i cierpliwie czekała na młode.

Wszystko się udało! Beep urodził się pierwszy. Chociaż Charlie wiedziała, dlaczego zaczęła to wszystko, nadal była bardzo zaskoczona. Udało jej się uchwycić moment narodzin dziecka i udostępnić ten filmik w swoich sieciach społecznościowych.

foto: laykni.com

Po Beepie wykluł się mały Pip, co bardzo uszczęśliwiło jego właścicielkę. A potem do tego towarzystwa dołączyła Miep.

foto: laykni.com

Z sześciu jajek, które dziewczyna kupiła w sklepie, wykluły się trzy kaczątka!

foto: laykni.com

Internauci są zachwyceni tą historią i nie przestają pisać do Charli o tym, jak bardzo są zafascynowani kaczuszkami: „Moje serce nie może znieść tego uroku”, „Nieskończenie urocze”, „Te dzieci mają szczęście, że cię mają! Będę ślidzić ich podróż”.

foto: laykni.com

Oto przemyślenia, którymi Charlie podzieliła się pod swoim postem na Instagramie:

„To nie pierwszy raz, kiedy jajka w supermarketach są inkubowane. Setki ludzi zrobiły to przede mną, po prostu miałam okazję ożywić naszą historię w czasie, gdy tak bardzo musimy się uśmiechać. Dziękuję wszystkim za miłe słowa i mam nadzieję, że kiedy szum wokół nas opadnie za kilka dni, będziecie nadal oglądać naszą historię.”

foto: laykni.com

Mamy nadzieję, że historia Beepa, Pipa i Miep zainspirowała Cię tak samo jak nas.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: google.com