Kiedy właścicielka kurnika zobaczyła, że ​​ogromny wąż osiadł przy jednym z jej kur, była zszokowana! Ale jak się później okazało, tych dwoje połączyła przyjaźń, która rozpoczęła się dawno temu. I wygląda na to, że kura jest bardzo zadowolona ze swojego sąsiada.

Oboje świetnie się razem bawią.

Sarah Alisson z Teksasu przyjechała odpocząć na rodzinnej farmie i jednocześnie pomóc. Kobieta poszła sprawdzić kurnik i ze zdumieniem zobaczyła następujący obraz: do jednej z kur przytulił się ogromny wąż i wygląda na to, że podobało mu się takie towarzystwo. Ale najciekawsze jest to, że kura był absolutnie spokojny.

foto: goodlookingnews

Jak się później okazało, nie był to pierwszy raz, kiedy wąż odwiedził kurnik. Jednak po raz pierwszy tak blisko porozumiewała się z mieszkańcami.

Rodzice Sary bardzo dobrze znają tego gościa na swojej farmie. Wąż odgrywa ważną rolę w utrzymaniu spokoju w kurniku. Gad mieszka w starym zepsutym samochodzie, który znajduje się w pobliżu kurnika. Od czasu do czasu wąż smugowy odwiedza kurnik, aby ukraść sobie jajko. W zamian odpędza drapieżniki i szkodniki, które mogą zaszkodzić mieszkańcom kurnika. Rodzice Sary są już przyzwyczajeni do takiej wzajemnej pomocy. Ojciec kobiety nazywa węża nawet kumplem.

foto: goodlookingnews

„Nigdy nie próbował nawet skrzywdzić kur i kurczaków. Nie sprzeciwiamy się jego obecności, bo odstrasza gryzonie” – podzielili się rolnicy.

foto: goodlookingnews

Sarah postanowiła nie dotykać węża. A kiedy ponownie sprawdziła kurnik, węża już nie było. Może gad chciał po prostu wygrzać się w ciepłym kurniku. W każdym razie taka przyjaźń wydaje się niesamowita! Ale jednak istnieje!

Główne zdjęcie: goodlookingnews