Jak piękna jest przyroda we wszystkich swoich przejawach! Genów się nie oszuka!

Mądrość ludowa mówi: jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać twoja żona za dwadzieścia lat, spójrz na jej matkę. Dziś jednak to zdanie całkowicie straciło na wartości. Współczesne kobiety mają możliwość znacznego przedłużenia swojej młodości.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci branża kosmetyczna odnosiła duże sukcesy w tym kierunku, a nowoczesny styl życia nie jest już tym, czym był kiedyś. Aby to zobaczyć, spójrz tylko na gwiazdy i ich matki w tym samym wieku!

Kris Jenner i Kim Kardashian

foto: storyfox

Nie tak dawno matka prawdopodobnie najpopularniejszej rodziny na świecie świętowała swoje siódme dziesięciolecie. Mimo to Kris nie straciła swojego uroku i piękna. Fani zauważają, że ćwierć wieku temu, będąc w tym samym wieku co jej córka, wyglądała znacznie bardziej „naturalnie” niż dzisiejsza Kim.

Demi Moore i Rumer Willis

foto: storyfox

Jako nastolatka córka Demi Moore i Bruce'a Willisa nie wyróżniała się pięknem. Jednak po dojrzewaniu z „brzydkiego kaczątka” Rumer zamieniła się w prawdziwą piękność i z każdym rokiem coraz bardziej przypomina słynną matkę.

Yolanda Foster i Gigi Hadid

foto: storyfox

Nawet w wieku 50 lat Yolanda wygląda niesamowicie, a jej córki Bella i Gigi odziedziczyły urodę swojej matki. Spektakularny wygląd pozwolił młodym dziewczynom stać się jednymi z najpopularniejszych modelek naszych czasów.

Catherine Zeta-Jones i Patricia Fair

foto: storyfox

Patricia nigdy nie należała do świata sztuki, przez całe życie kobieta pracowała jako zwykła krawcowa. Jednak, gdy Catherine udostępniła zdjęcie matki z młodości, fani aktorki natychmiast zauważyli, że Patricia sama mogłaby zostać gwiazdą Hollywood.

Blythe Danner i Gwyneth Patrow

foto: storyfox

Blythe ma 75 lat. Brak jest informacji o operacji plastycznej matki aktorki. Wiadomo tylko, że nawet po przejściu do ósmej dekady Danner nadal dba o siebie i może dać szanse nawet swojej słynnej pięknej córce.

Melanie Griffith i Dakota Johnson

foto: storyfox

Nie sposób spojrzeć na archiwalne zdjęcia Melanie bez zachwytu. Kiedyś słusznie nosiła tytuł jednej z głównych piękności Hollywood. Jednak teraz kobieta zbyb zaangażowała chirurgię plastyczną i zaczęła wyglądać bardzo źle. Chciałoby się wierzyć, że Dakota, która jest do niej bardzo podobna, nie pójdzie w jej ślady.

Janelle i Nicole Kidman

foto: storyfox

W wieku 50 lat Nicole wygląda znacznie lepiej niż jej własna matka w tym samym wieku. Ale warto zauważyć, że i mniej naturalnie.

Główne zdjęcie: storyfox