We wrześniu popularny iluzjonista David Copperfield skończył 65 lat.

O tym, jak żyje teraz gwiazda lat 90. i co robi dziś, opowiemy na naszej stronie.

W latach 90. uwielbiali go wszyscy - zarówno dorośli, jak i dzieci. Copperfield zadziwiał wszystkich swoimi fantastycznymi sztuczkami i iluzjami, wywołując szaloną radość wśród milionów ludzi. Ten człowiek pokazał niesamowite sztuczki, których nawet profesjonaliści nie byli w stanie rozgryźć.

foto: laykni.com

Popularność Davida rosła w szaleńczym tempie, jednego wieczoru dawał co najmniej 50 występów! Taka popularność uczyniła go bardzo bogatym człowiekiem.

foto: laykni.com

W tamtym czasie był prawdziwą gwiazdą i był nawet w romantycznym związku z Claudią Schiffer. Co prawda dziennikarze zrobili z tej historii prawdziwy skandal, ale to zupełnie inna historia.

foto: laykni.com

Przez lata swojej szalonej popularności David był w stanie zarobić ponad 4 miliardy dolarów. Ponadto jego nazwisko pojawiło się w Księdze Rekordów Guinnessa jako magik, który sprzedał najwięcej biletów na swoje występy.

foto: laykni.com

Copperfield od dawna nie występuje, nie ma nowych sztuczek i bardzo rzadko pojawia się publicznie.

foto: laykni.com

Gdy tylko przestał zaskakiwać ludzi nowymi pomysłami, jego kariera zaczęła podupadać. Potem w prasie zaczęły pojawiać się rozwiązania sztuczek Davida, a zainteresowanie publiczności jego osobą zmalało.

foto: laykni.com

Na przykład w 2016 roku Copperfield pokazał sztuczkę, w której 13 osób miało zniknąć. Ale jeden z wolontariuszy chciał z nim omówić wszystkie momenty tego pokazu, iluzjonista musiał wyjawić tajemnicę sztuczki, co całkowicie podważyło jego reputację.

foto: laykni.com

Ale to w żaden sposób nie wpłynęło na sytuację finansową. David niedawno kupił nieruchomość, którą wynajmuje, a także posiada antyki. Ponadto Copperfield ma własne muzeum poświęcone sztuczkom magicznym, a nawet wydane książki.

foto: laykni.com

David obecnie mieszka w centrum Nowego Jorku z modelką Chloe Gosselin i ich córką. Bardzo często odpoczywają na wyspie, która znajduje się na Bahamach. Czasami były iluzjonista jest zapraszany do różnych programów telewizyjnych.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com