Jeśli nie możesz w żaden sposób uporządkować rzeczy w małym mieszkaniu i ciągle borykasz się z problemem splątanych przewodów, porozrzucanych kosmetyków, zastawy stołowej leżącej przypadkowo w szafie, nie rozpaczaj, bo z tym bardzo łatwo sobie poradzić. Wystarczy postępować zgodnie z kilkoma prostymi wskazówkami dotyczącymi organizowania drobiazgów, aby posprzątać dom i cieszyć się czystością i porządkiem.

Metalowe organizery na papier mogą służyć do przechowywania ręczników w rolkach. Dzięki temu możesz ostrożnie wciąć ręczniki, które leżą nawet na samym dnie stosu.

Aby schludnie przechowywać naczynia w głębokich szufladach kuchennych, spróbuj zainstalować w nich system do przechowywania bielizny. Może wydawać się to trochę dziwne, ale jest to naprawdę bardzo wygodne. Dzięki takiemu systemowi każda filiżanka będzie miała swoje miejsce, co pozwoli uniknąć bałaganu.

Korytarz może zamienić się w prawdziwy magazyn. Aby uniknąć tego problemu, do wiszących półek przymocuj małe ozdobne wiaderka z imionami każdego członka rodziny. Dzięki temu wszystkie rzeczy będą leżeć w jednym miejscu.

foto: cpykami

Aby wygodnie przechowywać małe przedmioty i przybory do szycia, użyj torebek i małych wieszaków, co zwolni miejsce na stole i półkach.

foto: cpykami

Świetnym pomysłem na przechowywanie kosmetyków jest tablica magnetyczna, którą bardzo łatwo zrobić własnymi rękami.

foto: cpykami

Rozplątywanie ładowarek może zająć dużo czasu, ale dzięki zwykłym klipsom biurowym nie musisz już cierpieć. Przymocuj klipsy z boku pudełka do przechowywania i przeciągnij przez nie przewody.

foto: cpykami

Główne zdjęcie: cpykami