Piekielna praca - wychować w sobie zupełnie nową kobietę: lekką, ponętną, zabawną. Naucz się doceniać nie tylko swój umysł, ale także swoje ciało.

Są kobiety, które mają szczęście. Rodzą się atrakcyjne, a wszystko w nich przyciąga wzrok - twarz, postać, gesty. Ich ojcowie zawsze nazywali je „swoimi księżniczkami”. A mamy dają przykład dzięki kobiecym strojom i słodkim uśmiechom.

A są kobiety, które nie mają tyle szczęścia. Skomplikowana uroda, złożona sytuacja w rodzinie. Ich rodzice nauczyli ich, że najważniejszy jest umysł. Ich matki przez całe życie uginały się pod ciężarem toreb w tej samej sukience. Ich ojciec nigdy ich nie komplementował. Zamiast pierwszych randek zarobiały pierwsze pieniądze. I dorosły przemyślane, złożone, bez zalotnych sukienek z nadrukiem na cienkich ramiączkach. I bardzo rzadko są zapraszane na randki. A później te dziewczyny muszą się wszystkiego nauczyć.

Piekielna praca - wychować w sobie zupełnie nową kobietę: lekką, ponętną, zabawną. Naucz się doceniać nie tylko swój umysł, ale także swoje ciało. Naucz się podziwiać siebie w lustrze. Naucz się uśmiechać, kiedy po prostu idziesz ulicą. Naucz się słuchać ulubionej muzyki i śmiać się z męskich żartów. Zmień wszystkie nawyki narzucone przez życie. I pomimo warunków danych przez Boga, pozwól sobie być piękną.

Główne zdjęcie: storyfox