Dziewczyna kupiła zwierzaka na targu. Wybrała uroczego i przystojnego puszystego kociaka. My postanowiliśmy opowiedzieć, w kogo po czasie zamienił się zwierzak.

Maria kupiła małego kociaka i nazwała go Barsik. Zwierzę rosło w taki sam sposób, jak wszystkie zwykłe koty i kotki. Zwierzę bawiło się, dobrze jadło, wykazywało dobre zdrowie. Prawda, Barsik dość dużo spał, ale ta cecha jest również nieodłączna u wielu przedstawicieli rodziny kotów.

foto: lemurov.net

Ale Maria zauważyła, że ​​jej kot szybko rośnie: wyraźnie szybciej niż reszta kotów. Do roku ciało zwierzęcia osiągnęło naprawdę rekordowy rozmiar - około 1,5 metra długości od pyska do czubka ogona. A waga wynosiła aż 15 kilogramów. A to zdecydowanie więcej, niż powinno być.

foto: lemurov.net

Maria pokazała weterynarzom w miejscowej klinice swojego dużego białego czworonożnego przyjaciela. Zasugerowali, że rodzicami Barsika mogą być maine coon i dziki kot. Ale dokładne pochodzenie nie jest znane, można się tylko domyślać.

foto: lemurov.net

Właścicielka musi dawać pupilowi ​​dużo jedzenia, bo jest taki duży! Ale Maria nie martwi się tym. Martwią ją dźwięki, które Barsik może wydawać nocą. Przypominają warczenie wilka i są naprawdę przerażające.

Widziałeś takie ogromne koty?

Główne zdjęcie: lemurov.net