Niezapomniana piosenka. Muzyka jest integralną częścią naszego życia. Dziś każdy może znaleźć piosenkę, która przypadnie mu do gustu. Wybieraj, co chcesz - rock, rap, pop, klasyka, cała różnorodność muzycznego świata jest do naszej dyspozycji. Ale są piosenki, które od dawna stały się legendarne. Wnikają w głąb duszy i dają tylko najbardziej pozytywne uczucia.

Jednym z autorów takich piosenek jest Toto Cutugno, którego głos podbił serca wielu kobiet i mężczyzn. Pisał kompozycje nie tylko dla siebie, ale także dla innych równie znanych wykonawców. Jego wkład w sztukę muzyczną jest trudny do przecenienia i nie należy tego robić. Piosenki Toto Cutugno śpiewali Dalida, Adriano Celentano, Gilla, Joe Dassin – trzeba przyznać, że to bardzo solidna lista, bo wszyscy ci artyści uważani są za światowej sławy piosenkarzy. Choć wizytówką Toto była piosenka „L'italiano”, która przyniosła autorowi światową popularność, to warto pamiętać także o utworze „Solo Noi”. Toto postanowił w niej opowiedzieć o swoich zmartwieniach. Prosi ukochaną, aby powiedziała mu, że nadal go kocha i że bez wykonawcy dziewczyna nie będzie mogła szczęśliwie przeżyć swojego życia.

Być może ta piosenka stała się popularna, ponieważ trafiła do serc wielu ludzi, którzy kiedyś jej słuchali. W każdym razie w wykonaniu Toto Cutugno stała się jeszcze bardziej wzruszająca i zmysłowa. Dlatego proponujemy obejrzenie teledysku do piosenki „Solo Noi”. Jesteśmy pewni, że go docenisz.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news47times.com