Psy to jedne z najbardziej lojalnych i przyjaznych zwierząt, które są zdolne do bezwarunkowej ludzkiej miłości. Za swoją lojalność zasługują na szacunek i miłość, a także troskę ze strony ludzi.

Niestety ludzie nie zawsze doceniają te piękne zwierzęta, i one często muszą mieszkać w schronisku, zadowalając się uwagą pracowników, a nie bezgraniczną miłością rodziny. Oczywiście warunki w schronisku są dużo lepsze niż życie na ulicy, oprócz ciepła i jedzenia zwierzęta otrzymują tu opiekę i troskę, ale ta uwaga dla zwierząt to za mało, dlatego nawet najlepsze schronisko dla psów z trudem może konkurować z domem i rodziną, która jest w stanie obdarzyć zwierzaka miłością i całą twoją uwagą.

W schronisku w Nowym Meksyku mieszka szczeniak, który naprawdę chce być czyimś zwierzakiem, ale nikt się nim nie interesuje. Pies jest bardzo wrażliwy na tę sytuację i często płacze. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z tym szczeniakiem. Na zdjęciu siedzi przy ogrodzeniu klatki, jego spojrzenie jest smutne. Wydaje się, że ten szczeniak wciąż ma nadzieję, że rodzina przyjdzie do schroniska i go wybierze, ale tak się nie dzieje, więc łzy są widoczne w oczach psa.

foto: djuise

Zdjęcie smutnego szczeniaka szybko rozprzestrzeniło się w sieci, zobaczyła je kobieta, która nie tylko współczuła psu, ale także postanowiła mu pomóc. Gdy tylko pies znalazł się w nowym domu, jej nastrój natychmiast się zmienił. Zwierzak nie jest już smutny i nie płacze, stał się radosny i energiczny, jak przystało na zwierzę w jego wieku. Teraz oczy psa błyszczą radością i miłością, bo ma dom, cudowną właścicielkę i otacza go miłość, na którą zasługuje. Wierzymy, że ten sam los czeka wszystkie inne zwierzęta mieszkające w schronisku.

Główne zdjęcie: djuise