Kot Sunny to zwierzę domowe, które para Richardsonów znalazła w schronisku. Sunny dostał się do nowego domu w wieku 6 lat i, jak mówią właściciele, szybko i z przyjemnością się tam osiedlił.

Kot był naprawdę szczęśliwy, w domu zawsze otaczała go miłość i troska. Ale nastrój kota nagle się zmienił, gdy w mieszkaniu pojawiło się dziecko. Noworodka Hazel nie zrobiła na sierściuchu żadnego wrażenia. Sunny dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest zainteresowany nowym członkiem rodziny. Po powąchaniu kołyski z dzieckiem natychmiast się odwrócił i zajął się swoimi sprawami.

Przez kilka miesięcy zwierzak dosłownie unikał Hazel, mówią właściciele. Ta sytuacja bardzo zaskoczyła Richardsonów, ponieważ Sunny jest zawsze czuły i przyjacielski. Ale pewnego dnia nauczyli się czegoś ciekawego: okazało się, że w nocy kot zakrada się do łóżeczka i mieści się obok dziecka. Richardsonowie odkryli to, obserwując dziecko przez elektroniczną nianię.

foto: lemurov.net

Najwyraźniej kot bardzo polubił Hazel, ale Sunny nie chciał tego pokazywać. Ale kiedy futrzany przyjaciel został zdemaskowany, nie było już sensu ukrywać jego czułych uczuć.

foto: lemurov.net

Teraz Sunny praktycznie nie odchodzi od nowego przyjaciela. Jeśli usłyszy, że dziewczyna płacze, na pewno usiądzie obok niej i zacznie ją uspokajać. Według właścicieli bardzo dobrze się dogadywały, choć na początku znajomości bardzo trudno było sobie wyobrazić taki rozwój wydarzeń.

Główne zdjęcie: lemurov.net