Niedawno brytyjski program telewizyjny Obsessive Compulsive Cleaners poinformował, że 60% mężczyzn nie myje rąk po skorzystaniu z toalety. I pokazali Amara – zupełne przeciwieństwo. Jest bardzo schludny i codziennie sprząta 9 godzin!

Dla Amara czystość nie jest pojęciem materialnym. Sprzątanie jest podobne do medytacji, odnajdywania spokoju umysłu.

Wyjaśnijmy od razu – Amar przyznaje, że nie wszystko jest w porządku z jego umysłem, chociaż lekarze nie znaleźli żadnych problemów. Jest to najbardziej podobne do zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, z tą różnicą, że Amar naprawdę lubi wielokrotne sprzątanie i nie cierpi na obsesyjne lęki. Jest zdrowy umysłowo, pracuje w aptece, szczęśliwie żonaty. Żona Nimrata jest zła - byłoby lepiej, gdyby spędzał więcej czasu z rodziną niż z myjkami i szmatami. Ale Amar nie spocznie, dopóki nie posprząta prawidłowo raz za razem.

foto: lemurov.net

Wszystko zaczyna od niego samego – Amar tylko twarz myje 20 razy dziennie. Nie używa rękawiczek, bo musi czuć każdy drobinek kurzu na swojej skórze. Plus to przyjemność dotykać czystej powierzchni. Do niszczenia drobnoustrojów używa parowaru, czyści palniki kuchenki spinaczem do papieru, szeroko używa wacików i jednorazowych serwetek.

Source: TikTok

Obejrzyj zabawny film, w którym Amar postanowił pomóc starszej kobiecie i zmierzył się z brudnym koszmarem.

Główne zdjęcie: lemurov.net