Allison i Matt mieszkają z dwoma psami, Masonem i Breckiem. Kiedy Allison była w ciąży, dwa psy wiedziały, że coś się wydarzy. Kiedy więc urodziła dziewczynkę, para martwiła się, jak oba psy zareagują na nowego członka rodziny. Kiedy para przywiozła do domu swoje nowo narodzone dziecko, oba psy były bardzo podekscytowane. Natychmiast podbiegli do dziecka i zaczęły je obwąchiwać. Jednak, ku zaskoczeniu nowych rodziców, psy obok dziecka o imieniu Jordan wyglądały na niespokojne. Od pierwszego dnia dwa psy spędzały czas u jej boku. Jednak Mason poszedł o krok do przodu. Był cieniem dla małj Jordana. Cały czas trzymał się blisko, a także trzymał na niej głowę, żeby się zrelaksować się.

Według Allison, Mason był jak koc bezpieczeństwa dla Jordana. Mason lubił przychodzić i leżeć obok Jordan. Bawiły się ze sobą, a Jordan zakładała plastikowe okulary na głowę Masona. Pies był bardzo cierpliwy w stosunku do niegrzecznego dziecka. Mason również zabawiał ją, kiedy tylko mógł. To było zabawne, jak ta dwójka wchodziła ze sobą w interakcje. Zawsze rozmawiały ze sobą w swoim własnym języku. Jordan nauczyła się wstawać, opierając się na Masonie i opierając się na jego ciele. Z pomocą psa nauczyła się stawiać pierwsze dziecięce kroki. Pies zawsze był obok Jordan.

Kiedy Jordan nauczyła się prawidłowo chodzić, rodzina poszła na plażę w Bostonie na krótki spacer. Mason i Jordan bawiły się w piasku i były idealnymi towarzyszami zabaw. Oboje uwielbiały się przytulać, a Jordan dzieliła się jedzeniem z psem. Oboje są najlepszymi przyjaciółmi i są całkowicie nierozłączne. Zawsze są szczęśliwe, że są ze sobą. Mason podąża za Jordan, gdziekolwiek się udaje, i ani na chwilę nie zostawia jej samej.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news47times.com