Wszystkich ludzi można podzielić na dwie duże grupy: pozytywną i negatywną. Eksperci zalecają jak najmniejszy kontakt z tymi, którzy promieniują negatywną energią.

Powiemy Ci, jak rozpoznać takie osoby.

Często ludzie ze złą energią realizują niektóre ze swoich celów w bliskiej interakcji z Tobą. Jeśli w twoim otoczeniu są takie osobowości, wykorzystaj zaklęcia od złych ludzi. Pomoże ci to zachować szczęście.

Przede wszystkim chodzi o:

  • ludziach toksycznych;

  • wampirach energetycznych;

  • manipulatorach.

Czym niebezpieczni są ci ludzie?

Najpierw musisz zrozumieć, dlaczego ważne jest, aby móc zidentyfikować takie osoby. Faktem jest, że długi pobyt obok nich może zaszkodzić Twojemu samopoczuciu, szczęściu i nastrojowi. Długotrwały kontakt z negatywną energią może prowadzić do złego samopoczucia, bólów głowy, utraty pewności siebie, pojawienia się programów negatywnych i wirusowych. W rezultacie istnieje niebezpieczeństwo utraty szczęścia i zdolności do pracy, odpoczynku i normalnego myślenia.

Typy osób z negatywną energią

Toksyczni ludzie są niebezpieczni, ponieważ mają w sobie tyle negatywności, że „dzielą się” nią z innymi – niektórzy celowo, a niektórzy nie z własnej woli. Dotyczy to na przykład tych, którzy nieustannie „jęczą”, zawsze są z czegoś niezadowoleni lub wykazują nadmierny sceptycyzm, który zaraża wszystkich wokół.

Wampiry energetyczne mają zdolność i chęć żywienia się energią innych ludzi. Są to osoby, które same nie radzą sobie z trudnościami: muszą angażować w nie innych. W większości przypadków ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że są wampirami. Wcześniej powiedzieliśmy ci, jak chronić się przed ich wpływem za pomocą specjalnych amuletów.

Manipulatorzy to ludzie, którzy przechodzą na świadomy „wampiryzm”, próbując wykorzystać swoją słabość, bezbronność lub łatwowierność. Powinieneś być z nimi bardzo ostrożny, ponieważ dobrze ukrywają swoje intencje. Wśród nich są osoby, których bardzo trudno się pozbyć. Tacy ludzie po prostu nie pozwolą ci odejść. Mogą wywierać presję, prosić o litość i odwoływać się do twojego sumienia.

Objawy negatywnej osoby

1. Twoja intuicja podpowiada ci, że ta osoba jest niebezpieczna. W takich przypadkach dużo decydują doznania. Nawet osoby ze słabym szóstym zmysłem mogą łatwo wyczuć manipulatora lub osobę toksyczną. Intuicję zaczyna działać, kiedy twoje biopole ulega bardzo silnym zmianom obok tych, od których tchnie negatywną energią. Te zmiany są szczególnie mocno odczuwalne na samym początku. Za każdym razem, gdy widzisz osobę ze złą energią, na początku rozmowy masz wrażenie, że coś jest nie tak. To główny objaw tego, że twoje biopole traci siłę.

2. Jesteś w ciągłym napięciu. Obok kogoś, od kogo emanuje zła energia, nie możesz się zrelaksować, ciągle coś ci przeszkadza. Nie możesz skoncentrować się na pracy lub wypoczynku. Masz ochotę przenieść się do innego pokoju. Prawie zawsze negatywni ludzie wywołują negatywne emocje, więc nie chcesz ich widzieć, rozmawiać z nimi, a nawet o nich myśleć. Jeśli w Twoim otoczeniu są takie osoby, eksperci radzą się przed nimi ukrywać. Najprawdopodobniej są to manipulatorzy lub wampiry energetyczne.

3. Nie możesz komunikować się z tą osobą. Jest ona zbyt nachalna i dlatego męczysz się nią albo zbyt mocno stara się cię zadowolić. Pomimo tego, że osoba ze złą energią stara się wyglądać na miłą i sympatyczną, bardzo trudno jest znaleźć z nią wspólny język, dojść do kompromisów. Może wywoływać w tobie poczucie winy, złość lub próbować być taką jak ty, narzucać się jako przyjaciel. Pomimo tego, że wydaje się otwartą, nie chce Ci się dzielić z nią żadnymi informacjami.

Po komunikowaniu się z ludźmi z negatywną energią możesz czuć wyczerpanie psychicznie, dlatego wymagany jest odpoczynek.

Wcześniej opowiadaliśmy o tym, jak szybko przywrócić energię i siłę. Oczywiście najlepszym wyjściem jest ignorowanie takich ludzi. Jeśli potrafisz się od nich oddalić, zaoszczędzi Ci to nerwów i siły.

Główne zdjęcie: kakao.im