Wielu zakłada, że ​​pod pojęciem minimalizmu kryje się nudna, monotonna szarość. Jednak to stwierdzenie jest dalekie od prawdy. W końcu to nieuchwytna elegancja, niezrównane piękno prostych, nieskomplikowanych obrazów przyciąga naszą uwagę. W końcu nie można oderwać wzroku nie od kiczu, ale od obrazu, na którym wszystko jest bardzo spójne, ale coś przyciąga wzrok.

Jak nadać zestawu w stylu minimalizmu indywidualności i szyku? O tym w naszym artykule.

1. Połączenie beżu

Połączenie wielu odcieni ciepłego beżu w zestawie to jeden z najłatwiejszych sposobów na stworzenie luksusowego i drogiego wyglądu. Ta gamma jest zawsze modna, pasuje do prawie wszystkich typów twarzy i postaci. Dodaj głębi zestawu, łącząc odcienie tej samej palety, a nie można będzie od Ciebie oderwać wzrok.

foto: all4soul.com

foto: all4soul.com

2. Efektowność koloru

Zwięzłość i prostotę kroju rzeczy w stylu minimalizmu można pięknie ograć kolorem. Każdy świeży odcień pasteli będzie niesamowicie intrygujący i żywy. Dodaj akcent do obrazu za pomocą jednego szczegółu - a uczynisz go bardziej złożonym i wieloaspektowym.

foto: all4soul.com

foto: all4soul.com

foto: all4soul.com

3. Mieszanka stylów

Ubiór w tym samym stylu jest klasyczny, ale może być nudny. Nie bój się eklektycznych obrazów łączących klasykę i frywolność. W końcu wystarczy założyć trampki do garnituru, aby obraz zagra w zupełnie inny sposób.

foto: all4soul.com

4. Moda

Musisz znać najnowsze trendy w modzie i unikać przestarzałych antytrendów. Wystarczy do szafy dodać kilka modnych nowości: asymetryczny krój czy geometryczny nadruk, aby obrazy nabrały świeżości i nowoczesnego brzmienia.

foto: all4soul.com

5. Buty

Czasami prosty, a nawet nudny zestaw mogą uratować oryginalne buty. Nie bój się wybierać nietypowe kolory, niebanalne fasony. Buty to najbardziej podatny grunt do eksperymentów. Wszelkie klasyczne ubrania będą wyglądać jaśniej i ciekawiej, jeśli buty będą wyzywająco dobre.

foto: all4soul.com

6. Ciekawy krój

Standardowy krój nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem - dodaj niezwykły fason, ciekawe linie do wizerunku. Nie bój się dodawać rzeczy o nietypowym kroju - czynią go bardziej wyrazistym.

foto: all4soul.com

foto: all4soul.com

7. Jakość materiału

Ten punkt jest jednym z najważniejszych, ponieważ to wysokiej jakości tkanina może sprawić, że zwykła rzecz będzie luksusowa. Prosta droga tkanina - podstawowa, ale szykowna. Prosta tania tkanina - tylko tania i nic więcej.

foto: all4soul.com

foto: all4soul.com

Postępując zgodnie z tymi siedmioma technikami, będziesz mogła tworzyć wyrafinowane i indywidualne obrazy w duchu minimalizmu, wyglądać drogo i luksusowo w każdej sytuacji.

Główne zdjęcie: all4soul.com