Matka wielu dzieci zdecydowała, że ​​dla dobra dzieci zrobi wszystko, aby stanąć na nogi.

Lojalność... To słowo tak wiele znaczy i jest tak mało doceniane jest przez ludzi. Riona Kelly doznała udaru kręgosłupa w wieku 37 lat i została sparaliżowana. Jej mąż natychmiast zostawił ją z czwórką dzieci po 14 latach małżeństwa. Matka wielu dzieci zdecydowała, że ​​dla dobra dzieci zrobi wszystko, aby stanąć na nogi.

foto: storyfox

Rionna została zdruzgotana zdradą męża, ale dzieci stały się jej niezawodnym wsparciem. Stały się zachętą do walki i wygrywania.

foto: storyfox

Kobieta była leczona, ale potrzebowała długiej rehabilitacji. Następnie zatrudniła osobistego trenera, aby ponownie nauczył ją chodzić. 35-były zawodowy zawodnik rugby Keith Mason okazał się nie tylko utalentowanym trenerem, ale także prawdziwym mężczyzną.

foto: storyfox

Keith stał się nie tylko jej trenerem, był wsparciem. Jego troska, wsparcie i zrozumienie przywróciły jej wiarę w mężczyzn. Z biegiem czasu ich przyjaźń przerodziła się w wspaniałe i radosne uczucie.

foto: storyfox

Keith spotkał ją w chwili słabości, ale to go nie powstrzymało. Rionna wie teraz na pewno, że nie zostawi jej w chorobie i zrobi wszystko, by była szczęśliwa.

Keith tak bardzo zainspirował kobietę, że podwoiła swoje wysiłki na siłowni. Nauczyła się samodzielnie stać i chodzić o kulach, ale bardzo szybko zaczęła samodzielnie chodzić po domu. Teraz kobieta porusza się o kulach tylko na ulicy, w domu chodzi sama i trenuje na siłowni, aby stać się całkowicie niezależną.

foto: storyfox

Para jest razem od 11 miesięcy i stała się prawdziwą rodziną.

foto: storyfox

Para ma pięcioro dzieci: 16-letnią Leanrę, 11-letnią Caleb, 9-letnią Isabellę, 5-letnią Logan i 5-letnią Kalani, córkę Kita.

Riona mówi:

„Pięć dni po udarze lekarze powiedzieli mi, że powrót do zdrowia w najlepszym razie zajmie mi od sześciu miesięcy do roku. Wtedy chciałam się poddać, ale wiedziałam, że dla dzieci muszę być silna. Kiedy stawiałam pierwsze kroki, to był prawdziwy cud. Jednocześnie napisałam na mojej stronie na Facebooku, że szukam trenera personalnego, który pomoże mi odzyskać siły, a znajomi doradzili mi kontakt z Keithem. Po ukończeniu kursu z Keithem kontynuowaliśmy komunikację. Regularnie pytał, jak mi idzie. To tutaj zaczął się nasz związek. Jesteśmy razem od 11 miesięcy, dzieci go uwielbiają, a teraz w końcu czuję, że mam życie, na które zasługuję”.

Główne zdjęcie: storyfox