Przez długi czas był bezdomny, ale los dał mu szansę na szczęście!

Jennifer Boyle zawsze trzymała koty i konie. I wszystkie żyły razem w harmonii, jak jedna wielka rodzina. Ale Jennifer nie spodziewała się, że konie i koty mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie pojawiły się Champy i Morris.

Morris był bezdomnym kotem do 9 miesiąca życia. Całe życie wędrował i nie wiedział, co to znaczy mieć własny dom, rodzinę i przyjaciół. Dlatego, kiedy został przyjęty do rodziny, początkowo był trochę powściągliwy i nietowarzyski. Kilka dni później Morris poznał Champy'ego.

foto: storyfox

„Pozwoliłam Morrisowi usiąść na werandzie, aby miał czas na spokojne zadomowienie się po przeprowadzce do nowego domu. A Champy od razu zainteresował się nowym sąsiadem i podszedł, żeby się przywitać i zaprzyjaźnić z Morrisem - mówi Jennifer. Morris nigdy wcześniej nie widział konia i początkowo był trochę nieśmiały. A Champy chce zaprzyjaźnić się absolutnie z każdym, kogo spotka.”

Morris był onieśmielony wielkością i uporem Champy'ego. Ale Champy nadal delikatnie okazywał swoją życzliwość i najlepsze intencje.

foto: storyfox

...aż w końcu Morris się poddał.

„Champy wykazywał troskę o Morrisa przez około tydzień, zanim kot oswoił sie i poczuł się bezpiecznie w towarzystwie Champy'ego, a w zamian zaczął okazywać życzliwość” – powiedziała Boyle.

Teraz Morris i Champy są najlepszymi przyjaciółmi. Ta niesamowita para robi absolutnie wszystko razem! Nawet śpią i idą do wodopoju...

... pasą się razem...

foto: storyfox

…i oczywiście jażdzą konno.

foto: storyfox

Champy uwielbia, gdy Morris jeździ na jego plecach. I większość czasu spędzają w swoim towarzystwie. Nawet w burzowe dni zakładają płaszcze przeciwdeszczowe i chodzą razem na zewnątrz.

Chociaż Morris początkowo uważał na wielkiego Champy'ego, jego nowy przyjaciel nauczył go, że prawdziwa przyjaźń nie zależy od kształtu ani rozmiaru!

„Są najlepszymi przyjaciółmi. I całkowicie sobie ufają” – powiedziała Jennifer Boyle. „Mam cztery konie i dwa koty.

Wszystkie współistnieją ze sobą pokojowo. Ale Champy i Morris to prawdziwi przyjaciele.

Główne zdjęcie: storyfox