Zebraliśmy frazesy, które przydadzą Ci się przy różnych okazjach.

Życie każdego człowieka bywa umiarkowanie trudne i umiarkowanie dobre. Najważniejsze jest to, aby móc wydobyć doświadczenie, jakie przynoszą nam różne sytuacje, aby nie powtórzyły się w przyszłości lub odwrotnie, jeśli są to dobre sytuacje. Zebraliśmy zwroty, które przydadzą Ci się przy różnych okazjach.

Doceń ludzi, którzy widzą w tobie trzy rzeczy: smutek za uśmiechem, miłość za gniewem i powód twojego milczenia.

Naucz się ignorować ludzi, którzy cię nie lubią. Ponieważ ludzie, którzy cię nie lubią, są dwojakiego rodzaju: są albo głupi, albo zazdrośni. Głupcy pokochają cię za rok, a zawistni ludzie umrą, nie znając sekretu twojej wyższości nad nimi.

Doceniaj każdą sekundę życia, kochasz - kochaj, tęsknisz - powiedz, nienawidzisz- zapomnij, nie trać czasu na nienawiść, bo czasu na życie jest tak mało...

Moje życie to pociąg. W najlepszych chwilach wydawało mi się, że mam nad nim kontrolę. W najgorszym wypadku wyobrażałem siebie jako pasażera. I czasami uświadamiam sobie, że leżę na szynach.

Silni ludzie mówią w twarz. Słabi ludzie otwierają usta za plecami. Kiedy nagle pragnienie życia zniknie ...

Nie bój się stracić tych, którzy nie boją się stracić ciebie.

Czym jest bogactwo? Bogactwo to zdrowie matki, szacunek ojca, lojalność przyjaciół i miłość bliskiej osoby.

Los nie jest kwestią przypadku, ale kwestią wyboru. Nie musisz na niego czekać, musisz go stworzyć.

Jeśli pojawiła się mądra myśl i szukasz, gdzie ją zapisać - to aforyzm, ale jeśli zastanawiasz się, jak ją wdrożyć - to naprawdę mądry pomysł.

Nie słuchaj nikogo, miej własne zdanie, swoją głowę, swoje myśli i pomysły, plany na życie.

Nigdy nie biegnij za nikim. Idź własną drogą, bez względu na to, co mówią za twoimi plecami. Rozmawiali, rozmawiali i zawsze będą rozmawiać. To nie powinno być twoim problemem. Kochaj. Twórz. Marz i uśmiechaj się częściej.

Nie musisz się niczego bać. Podejmij ryzyko, nawet jeśli popełnisz błąd. To jest życie.

Niekoniecznie osoba, która wychowała syna, zbudowała dom, posadziła drzewo - prawdziwy mężczyzna. Bardzo często jest to zwykła kobieta.

Sprytne myśli przychodzą dopiero wtedy, gdy wszystkie głupie rzeczy zostaną już zrobione.

Spotkasz za 25 lat tego, którego uważałaś za księcia w wieku 18 lat... i zrozumiesz - jakie to błogosławieństwo, że przeszedł obok!

Nie bój się mówić ciepłych słów i czyń dobre uczynki. Im więcej drewna włożysz do ognia, tym więcej ciepła powróci. © Omar Khayyam

Jak potoczy się los, nikt nie wie. Żyj swobodnie i nie bój się zmian. Kiedy Pan coś zabiera, nie przegap tego, co daje w zamian.

Jest taka kategoria ludzi, którzy zawsze będą Cię kochać pomimo Twojego trudnego charakteru.. więc ich doceniaj.

Bez względu na to, jak silna jest kobieta, czeka na mężczyznę silniejszego od siebie ... i nie po to, aby ograniczał jej wolność, ale po to, aby dał jej prawo do bycia słabą.

Główne zdjęcie: storyfox